Specialisté na kartonové krabice

To jak zabalíte zboží a v jaké formě jej pošlete zákazníkům, ve značné míře určuje váš úspěch u zákazníka. Pokud totiž zboží dorazí poškozené, nečekejte, že si u Vás zákazník ještě něco nakoupí. Samozřejmě, na stavu v jakém zásilka dorazí, se značně účastní i přepravce, nicméně vy budete ti špatní. Navíc řádným zabalením obsahu balíku můžete značně eliminovat problémy s dopravcem, kterého si zpravidla vybírá zákazník, tedy pokud tu možnost dostane.

Přestože ochrana zásilky je primární funkcí kartonových krabic, nezapomeňte také třeba na to, že samotný povrch kartonové krabice lze potisknout různými reklamními slogany, logem, obrázky apod. Takže obal můžete použít pro své marketingové účely.

Proto je potřeba pečlivě promyslet, do jaké kartonové krabice jak a co zabalíte. Nabídka různých krabic je značně široká a tak je potřeba pečlivě vybírat. Stejně tak je potřeba vybrat i toho správného výrobce  krabic, kterých je u nás poměrně dost. Bohužel kvalita vyrobených krabic je často velmi nevalná. Mimo to, občas je potřeba speciálních krabic, které je potřeba nechat vyrobit na míru, nebo udělat tvarové výseky. To Vám také každý jen tak nenabídne. Existuje však česká firma, která se na kartonové krabice specializuje a je schopna Vám dodat v podstatě jakoukoliv krabici v jakémkoliv množství. Tou firmou je South Bohemia Star.

South Bohemia Star – již od roku 1991

Již více jak 20 let na českém trhu působí tato firma, která se řídí heslem “neustálé zlepšování”. Díky tomu patří dnes mezi významné hráče na poli výroby obalů z vlnité lepenky. Nabízí jak standardní obdélníkové krabice (tzv. klopové krabice) různých velikostí, tak i výrobu na zakázku již od 1 kusu, až po desetitisíce. Krabice vyrábí v klasických provedeních 3VVL a 5VVL (tří a pětivrstvá lepenka), do kterých je možné provést tvarové výseky chladicích otvorů, odnosných úchytů, trhacích perforací a trhacích pásků. Povrch je možné potisknout flexotiskovou technologií 1 – 4 barvy. Při výrobě se používají vlnité lepenky, hladké lepenky, plast, dřevo, kov a různé kombinace těchto materiálů. Není tedy problém vyrobit jak malé krabičky, tak i pevné krabice s paletami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..