Správa bytových domů tzv. facility management Vám může ušetřit spoustu starostí s bytovým družstvem, společenstvím vlastníků apod.

Obecně lze říci, že správa nemovitostí je dost komplikovaná záležitost, s kterou je spojeno často značné administrativní zatížení, které klade na správce nemovitosti/správní orgán velkou zátěž. Navíc mnohdy již tak nelehkou situaci se správou objektu komplikují sami nájemníci, kteří často z neznalosti problematiky dokážou na schůzích vyvolat ne jednu hádku. Pokud si chcete ušetřit práci se správou objektu, nebo chcete-li mít klik od věčně nespokojených obyvatelů domu, pak můžete využít služeb tzv. facility managementu.

Co je facility management?

Jednoduše řečeno, jedná se o komplexní správu nemovitosti, kterou pro Vás zpravidla zajišťuje externí firma. Přenecháním správy bytového domu firmě, která se na tuto problematiku specializuje, je velmi výhodné. Taková firma pro Vás dokáže zajistit zcela vše, co budete potřebovat pro bezproblémovou správu. Například firma R3 group, s.r.o. díky svému prozákaznickému přístupu pro Vás spíchne balíček služeb, přesně Vám na míru. Například, zajistí Vám účetnictví, zahradníka (upravená zeleň je vizitkou Vašeho domu), úklid objektu (strojové mytí prostorů, odklizení sněhu, mytí a úklid s pomocí horolezců), střežení objektu, požární ochranu (kontrolu hasících přístrojů), pravidelné elektrické revize rozvodů na které se často zapomíná, revize výtahů, obsluhu technologií, domovníka nebo třeba i služby typu dogwalkers. Záleží jen na tom, co požadujete.

Firmy specializující se na správu nemovitostí mají nasmlouvané nejrůznější dodavatele služeb, takže třeba sehnat vodoinstalatéry, sklenáře, zámečníky apod, je otázkou několika hodin. Zatím co, vy byste museli pracně vypisovat veřejné zakázky, pořádat schůze, vysvětlovat nájemníkům proč jste tu či onu firmu vybrali atd. Přitom je to zcela zbytečné. Schůze můžete svolávat jen při větších akcích, případně třeba jednou za rok.

Firma R3 group, s.r.o. nabízí pro své zákazníky neustále dostupnou telefonní linku 840 126 126, na kterou můžete volat kdykoliv budete potřebovat, tedy třeba i ve 3 hodiny ráno. Mimo tuto linku je na jejich webových stránkách přihlašovací formulář, v kterém si můžete prohlédnout informace o správě objektu, nahlížet do dokumentů, nebo zkontrolovat své údaje u správce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..