Dopřejte si luxus s vířivkou

Voda je nesmírně zajímavá tekutina. Má totiž nesmírně zajímavé fyzikální vlastnosti. Tím Vás zde však nebudeme nudit. O jedné fyzikální vlastnosti je však potřeba se zmínit. Tou vlastností je skutečnost, že voda přitahuje člověka. Na naší planetě snad neexistuje člověk, který by neměl rád vodu. Je totiž dobrá k pití a také ke koupání. Pozor však na to, že není koupání jako koupání.

Bublající voda jako znak luxusu, relaxace nebo třeba skvělé párty

Vířivka, to je to slovíčko, které miluje snad i ten největší odpůrce vody. Sednout si do vířivky, pustit si masáž a jen tak si lebedit. No řekněte, kdo by to nechtěl zažít? Zejména, když máte venkovní vířivku, kterou máte třeba na rovné střeše domu, nebo na větším balkóně, kde si můžete po celý rok vychutnávat v teplé bublající vodě romantický pohled do okolí. Nebo třeba na zahradě, kde si můžete v klidném místě užívat soukromí s partnerkou v krásném prostředí. Pokud rádi pořádáte párty, pak věřte, že vířivka se může stát místem, které dodá párty tu správnou šťávu. Pokud jste konzervativnějšího typu, pak třeba oceníte možnost pořádné relaxace třeba v kombinaci s příjemnou hudbou a třeba dokonce s něčím dobrým na pití. Je jen na Vás k čemu a kde vířivku využijete. Možnosti moderních vířivek jsou totiž téměř neomezené.

Pro luxusní vířivku jedině do SPA STUDIO v Praze

V posledních letech je na vývoj vířivých bazénů kladeno stále více nároků a inovace a technologické vybavení a zvyšování luxusu. Proto vznikají stále dokonalejší a hydromasážní vany a masážní boxy pro domácí, často prostorem limitované leč luxusní koupelny, a vířivé bazény pro venkovní použití. Toto vysoce moderní a luxusní vybavení si můžete prohlédnout osobně v showroomu a prodejně v Praze v ulici Bolívarova 2059/26, nebo si je můžete prohlédnout na webových stránkách SPA STUDIO, kde jsou pro Vaší inspiraci připraveny fotografie již realizovaných instalací vířivek na často zajímavých a místech.

V nabídce naleznete nejen vířivky, ale třeba i:

  • Swim spa – vířivka s protiproudem, kde si můžete zaplavat
  • Komerční vířivky – Wellness – pro aquaparky, rehabilitační centra apod.
  • Vířivky – pro 2, 3, 4, 5, 6 osob
  • Kybernetická masážní křesla – která Vás namasírují od hlavy k patě
  • Masážní boxy – které oceníte zejména pokud máte v koupelně málo místa
  • Hydromasážní vany
  • Různé příslušenství – obklady, kameny, topení apod.
  • Nebo třeba super luxusní dřevěné nebo kamenné vany

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..