Stylová moderní dekorace na zeď. To jsou samolepky na zeď

Ty tam jsou doby, kdy jsme si své domovy zkrášlovali papírovými tapetami, které byly více pro zlost než pro užitek. Pokud jste je někdy někdo lepil, víte určitě moc dobře o čem mluvím. Naštěstí dnes je doba klasických tapet pryč (i když se pořád dají koupit). Jejich místo dnes nahradily hi-tech dekorace na zeď, které jsou stylové a přitom velmi snadno aplikovatelné na zeď. Můžete si tak velmi snadno a za nízké pořizovací náklady zkrášlit místnost třeba květinou, postavou, zvířaty, moderním uměním apod. Samolepky na zeď se samozřejmě dají použít třeba v kanceláři, kde hned na první pohled upoutají návštěvy a třeba tak usnadní navázání prvního kontaktu. Protože se při navrhování samolepící tapety myslelo i na děti, můžete je s úspěchem dát třeba i do mateřské školky apod. Je jen na Vás, kam si samolepku nalepíte. Pokud patříte mezi kreativní lidi, pak určitě oceníte tzv. šablony na zeď. Jedná se o šablonu vyrobenou ze samolepky, kterou na zeď nanesete a pak vyříznuté plochy vybarvíte tak jak budete chtít. A protože na tom není nic složitého, můžete třeba vybarvování svěřit svým dětem, které si tak svůj pokojík mohou ozdobit přesně tak jak chtějí.

Mimo to se poslední dobou začali objevovat samolepky na vypínače, které zkrášlí ne vždy moc pěkný vypínač. Můžete tak elegantně dosáhnout zamaskování vypínače.

Jde to i bez lepidla

Jak již bylo zmíněno, jedná se o tzv. “samolepící dekorace”, které jsou vyrobené ze samolepicího matného vinylového materiálu, který snadno přilne na zeď. Navíc, díky přenosové fólii zvládne nalepit samolepku, nebo i tapetu na zeď úplně každý. Stačí když budete dodržovat jednoduchá pravidla. Úplně nejdůležitější pravidlo pro lepení samolepek na zeď je potřeba lepit samolepku na čistý, hladký a prachu zbavený povrch. Nikdy samolepku neinstalujte ve studených nebo vlhkých prostorech, v blízkosti ohřívačů, radiátorů, nebo na místě s přímým slunečním svitem. Teplotou, nebo vlhkostí se totiž samolepka deformuje. Před samotnou aplikací je potřeba samolepku nechat samovolně narovnat na rovném podkladu. Po té se postupně přenosová fólie přitiskne na místo kam požadujete. Případné bublinky vždy shrnujte směrem k okraji fólie. Není to tak těžké, že? Skvělé je, že se dá samolepící dekorace snadno sundat a umístit na jiné místo. Je to jednoduché, moderní, stylové, zkrátka geniální.

Samolepky si můžete zakoupit v e-shopu Colordecor, kde najdete širokou nabídku produktů a pro lepší představu stovky fotografií samolepek ve všech nabízených barvách aplikovaných na zeď. Nabízené samolepky nemají vzor vytištěný, jako je tomu u nekvalitních samolepek, ale vyřezaný do fólie. Takové samolepky dosahují barevné stálosti po celou dobu jejich použití.

Příklad samolepky Colordecor

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..