Dámská obuv Rieker

Společnost Rieker, původně orientovaná na zámožné italské občany, byla založena v oblasti Černého lesa v jižním Německu v roce 1874. Velmi brzy po svém vzniku získala firma dobrou pověst a záhy se také proslavila ve střední Evropě. Společnost Rieker je již po pět generací stále rodinná firma, která se zejména v posledních 30ti letech zaměřila mnohem více na spotřebitele, což jí zajistilo nepřetržitý růst.

V 70. letech minulého století společnost postavila nové sídlo ve Švýcarsku a tak rozšířila výrobu do zahraničí. V pěti závodech, třech projekčních kanceláří a 16 distribučních centrech dnes zaměstnávají kolem 20.000 zaměstnanců. Ani navzdory velkovýrobě se firma nesnaží vyrábět obyčejné rychloobrátkové zboží. Proto jsou boty vyráběné z velké části stále ručně s využitím pravé kůže. Obuv je navíc po desítkách let neustálého zdokonalování velmi kvalitní, takže jejím nošením si nebudete deformovat  nohy nebo přetěžovat páteř, jako u obyčejné obuvi. Mimo to, je firma Rieker autorem patentu na speciální úpravu obuvi. Jedná se o tzv. antistresovou úpravu, které je dosaženo díky polyuretanu v kombinaci se speciální strukturou podrážky. Boty opatřené touto patentovanou technologií velmi účinně tlumí rázy při chůzi. Kdo takové boty vyzkoušel, ví, že se v nich chodí nesmírně pohodlně.

Boty Rieker se od konkurence neodlišují pouze samotným provedením, ale i specifickým vzhledem, podle kterého tuto značku jednoznačně rozlišíte od konkurence. Nemusíte se však bát, jen nějakého neotřelého designu. V nabídce mají i obuv pro běžné univerzální nošení se střízlivějším zpracováním, které si bez obav můžete vzít i do práce.

Ženy si zejména v nadcházejícím letním období velmi oblíbí lehoučké a vzdušné sandály, v kterých se Vám nohy rozhodně pařit nebudou. Díky kvalitním materiálům a mnoha perforacemi, ani nebudete vědět, že boty nosíte. Posuďte sami. Na obrázku vidíte “dámské sandály weiss”, které jsou opatřeny technologií antistress.

Pokud rádi sportujete, má pro Vás Rieker připravenou obuv s velmi zajímavým designem, než nabízí klasická obuv.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=VluzgvyrbuY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..