V České republice zažívá boom nový způsob jak ušetřit peníze za on-line nakupování s názvem Cashback

Image: Jomphong / FreeDigitalPhotos.net

Po relativně nedávném velkém úspěchu slevových serverů, zde máme další boom slev v podobě revoluční myšlenky Cashback. Jedná se o velmi zajímavou novinku, která se velmi rychle ujala.

Cashback – peníze zpět

Princip cashback je velmi snadný. Zaregistrujete se na vybraném cashback serveru (viz. níže pod článkem),  a vydáte se nakupovat v nějakém z nabízených internetových serverů. Mezi nejznámější e-shopy podporující cashback patří například Mall.cz, Kasa.cz, ePROTON.cz, Ratanobchod.cz a mnohé další. Po provedeném nákupu Vám bude vráceno na Váš účet u Cashbackového serveru určité procento z nákupu, které může dosahovat klidně i 15% ze zaplacené částky. Po dosažený serverem stanovené výše vrácených peněz (běžně 300 Kč) , můžete zažádat o jejich vyplacení zpět na Váš účet. Dobré, že? Co je ještě lepší je fakt, že mimo uvedené e-shopy podporují cashback i slevové servery jako Slevomat, Slevopolis aj., takže nejenže si můžete koupit nějaké zboží nebo službu třeba o 60% levněji, ale ještě zpět dostanete určité procento ze zaplacené částky zpět.

Je to snadné, elegantní a ekonomické. Cashbackový server vydělává na zprostředkovaném obchodu, obchodník na Vašem nákupu a vy ještě navíc ušetříte.

Cashbackové servery

1 comment for “V České republice zažívá boom nový způsob jak ušetřit peníze za on-line nakupování s názvem Cashback

  1. Lukáš
    6. 12. 2016 at 8:27 am

    Teď ještě nově funguje Tipli.cz, kde nabízejí největší odměny ze všech 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..