Nakupování v second handech je stále víc a víc oblíbenější

O tom, že pojem second hand, alias sekáč se v našich myslích již docela dobře zabydlel je vidět na tom, kolik v poslední době všude vyrůstá second handů. Například v Kladně je v centru v průměru 15 second handů na kilometru čtvereční. Žádný jiný druh obchodu zde není tolik zastoupen jako právě second hand.

Co stojí za jejich úspěchem?

Ze všeho nejvíc v poslední době nahrává sekáčům, neustále se zvyšující daně. Ty z našich kapes tahají stále více peněz, takže rodina s běžným příjmem je nucena stále více šetřit kde to jen jde. Nakupování ve Vietnamských tržnicích není vždy to pravé ořechové, protože se zpravidla nedočkáte žádné záruky na zboží, které je často nevalné kvality. Navíc nosit oblečení s logem asijského výrobce taky moc na ochotě koupit si jejich oblečení nepřidá. Dobrým východiskem se stal second hand a nejrůznější outletové prodejny oblečení. V nich můžete koupit skutečné značkové zboží za velmi pěkné ceny. Přitom nemusí vždy jít o oblečení z druhé ruky. To je případ outletového zboží. Outlet je to oblečení, které je úplně nové, jen již není tzv. IN. Nejčastěji jsou to nedoprodané kolekce z minulého roku, které módní butiky již prodávat nemohou.

Second hand a outlet na internetu

Nakupování na internetu je velmi oblíbené, zejména pro lidi, bydlící mimo větší městské aglomerace, kde není tolik z čeho vybírat. Proto vznikly různé internetové obchody, které tento druh zboží nabízí. Jedním z takových je i e-shop MůjOutFit, který nabízí jak bazarové tak i outletové oblečení značek jako Next,  New Look, Dorothy Perkins, Red Herring, Debenhams, Wallis, H & M, F & F, Topshop, Cherokee, Marks & Spencer a další. Můžete tak vypadat velmi dobře a přitom nezruinovat svůj rodinný rozpočet. Za nákup nad 1.900,-Kč dopravu neplatíte. Mimo to, zboží lze zaslat i na Slovensko. Rozhodování o nákupu oblečení na internetu může být složitější, proto pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte napsat na email posta@mujoutfit.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..