Housing Invest s.r.o. – výkup nemovitostí, řešení exekucí a dražeb, rychlé úvěry pro podnikatele

Žijeme ve složité a dynamické době, kdy se poměrně snadno můžete dostat do finančních problémů. Často ani ne vaší vinou. Firmy se zbavují neplatících klientů přeprodáním závazku exekuční firmě, která si s Vámi žádné servítky brát nebude. Ani to, že jsou třeba na špatné adrese, zkrátka přijdou k vám a seberou vše co si myslí, že má nějakou hodnotu, nebo Vám rovnou zastaví celou nemovitost. Často i kvůli pár korunám.  Pokud se dostanete do svízelné životní situace, máme pro Vás řešení. Tím je firma Housing Invest s.r.o.

Mít jakoukoliv nemovitost je lepší, než podnájem.

Hodně lidí si stále myslí, že nemá smysl kupovat nemovitost. Ti co se dostali do složité finanční situace však dnes již ví, že v případě problémů máte něco, co se dá prodat. Prodat nemovitost však není zrovna snadné. Je kolem toho hodně papírování a pak celá transakce trvá třeba i více jak rok. Věřitelé však nejsou ochotni tak dlouho čekat. Tohoto problému jsi jsou vědomi ve firmě Housing Invest s.r.o., kteří Vám pomůžou s odprodejem nemovitosti, zrušením dražby, rychlou půjčkou, zastupováním klientů při jednání s úřady nebo třeba i odhady cen nemovitostí.

Všechny nabízené služby jsou komplexní a tak, když potřebujete prodat svou nemovitost, zastavit dražbu apod., stačí tuto firmu kontaktovat na zelené lince 800 888 781 a domluvit si co potřebujete. Po tom, co si dohodnete postup řešení problému, stačí jen počkat jako to dopadne. Vše za Vás bude vyřízeno.

Pokud jste tedy třeba podnikatel, který se dostal do problémů se splácením půjčky, můžete si domluvit přímý prodej nemovitosti. Za svou nemovitost dostanete až 70% tržní ceny, nebo jednoduše můžete zastavením nemovitosti v ceně až do 50% tržní hodnoty, získat rychlou půjčku, kterou zaplatíte to co budete nutně potřebovat. Vše se přitom vyřídí ve velmi krátké době.

Housing Invest s.r.o. Vám nabízí:

  • poskytování finančních prostředků
  • výkupy nemovitostí
  • oddlužení nemovitostí
  • vyplácení exekucí
  • rušení dražeb
  • prodej nemovitostí
  • tržní odhady cen nemovitostí
  • zastupování klientů při jednání s úřady

2 comments for “Housing Invest s.r.o. – výkup nemovitostí, řešení exekucí a dražeb, rychlé úvěry pro podnikatele

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..