Originální trička s potiskem

Vyrážíte s přáteli na diskotéku, LAN párty, posedět do hospody, nebo třeba jen chcete trochu poškádlit rodiče, pak je potřeba se na to patřičně obléct. Pro tyto a mnohé další situace lze využít vtipná trička, která přesně vyjádří Vaše myšlenkové rozpoložení.

Originální trička pro každou situaci

Štve Vás Facebook, pak si oblečte tričko “Stop following me!”. Chcete naštvat profesory? Zkuste tričko “I was born inteligent, but education ruined me”. Sháníte dárek na rozloučení se svobodou? Je tu pro Vás svatební tričko “Game over”. Nevíte jak se obléknout na LAN párty? Pak o tričku s potiskem “How to kill a zombie” nemusíte dlouho uvažovat. Takto by šlo ještě dlouho pokračovat.

Trikátor.cz – Vymýšlíme trička, která chcete nosit

Trikátor.cz je internetový obchod, v kterém naleznete spoustu velmi zábavných triček ze 100% bavlny, které se hodí pro mnoho životních situací. Trička nejsou drahá a navíc, pokud si objednáte tři trička, čtvrté máte zcela zdarma. Navíc pokud budete na Facebooku sledovat stránky obchodu, pak se dostanete k zajímavých slevám.

Pokud se Vám trička budou líbit, můžete se zapojit do partnerského affiliate programu a propagovat tento skvělý obchod. Provize za každé prodané tričko je 15%. Pokud budete úspěšní, můžete si měsíčně vydělat i několik tisíc korun. Vše je jen Vás, kolik si vyděláte. Pokud se Vám bude dařit, bude Vám po čase navýšena provize na 20%.

Rada Trikátoru na závěr. Při praní triček s potiskem, je perte vždy naruby, a na maximální teplotu 40 stupňů Celsia. Potisk v žádném případě nežehlete, jinak si ho nenávratně zničíte.

1 comment for “Originální trička s potiskem

  1. 28. 7. 2013 at 3:29 pm

    Tyhle trička s vtipným potiskem jsou fajn a jsem moc rád, že jsou za rozumné ceny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..