Prodej a půjčování stavebních strojů a těžké manipulační techniky

Jste stavební firma, která se pustila do většího projektu, a nemáte dostatek stavební techniky? Plánujete úpravy pozemku, nebo třeba odklízení velkého množství sněhu, případně potřebujete na velkou akci půjčit elektrocentrálu? Není nic snazšího, než kontaktovat firmu TERRAMET, spol s.r.o.

Spolupracujte s nejlepšími

TERRAMET, spol. s.r.o., výhradní zástupce pro firmu JCB u nás, nabízí prodej, servis (záruční i pozáruční) a půjčovnu  stavebních strojů, elektro centrál, hutnící techniky, manipulační techniky a pažení. V současnosti zajišťují servis pro více než 3.000 strojů JCB, 950 pojízdných kompresorů a 1.600 strojů manipulační techniky. Jelikož působí napříč celou ČR, najdete jejich pobočky v Česlicích, Modřicích, Ostravě, Teplicích, Českých Budějovicích, Plzni a Liberci. Jsou napojeni na síť Industrie Holding, která v současnosti sdružuje zastoupení 10 zemí.

Stavební stroje JCB patří mezi naprostou celosvětovou špičku, kterou naleznete v zastoupení ve více jak 150 zemích. Nabídka nabízených značek se neomezuje pouze na JCB. Patří mezi ně i JUMBO, KAESER Kompressoren, ENDRESS, HBM-NOBAS nebo třeba ALLROUND.

Pokud se rozhodnete koupit si nějaký z nabízených strojů, jsou Vám k dispozici profesionálně vyškolení zaměstnanci, kteří Vám se vším pomohou, zajistí Vám školení a mnohé další. Pokud máte nějakou starší stavební stroje, pomohou Vám i s jejím prodejem v online bazaru stavebních strojů. Zajistí Vám její ocenění, zprostředkování prodeje, nebo od Vás techniku sami odkoupí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..