Potřebujete rychle poradit od právníka? Využijte služeb telefonní nebo on-line poradny.

Žijeme v komplikované a rychlé době, v které čas je drahou komoditou. Zejména pokud jste se dostali do problémů. Například, pokud Vám exekutor nyní klepe na dveře, nemáte času nazbyt. Za pár chvil můžete mít byt vybílený a přitom se může jednat o administrativní chybu. Bohužel to exekutora nezajímá. Podobných absurdit se najde více. Nebo jste právě na poradě společenství vlastníků bytů a dohadujete se o nějakém zákoně, nebo prostě nevíte, co je a není ještě v mezích zákona? Nabourali jste auto a potřebujete právní radu při dohadech s protistranou? Nyní pro Vás existuje snadné řešení.

Právník v kapse

Každý se čas od času dostane do situace, kdy potřebuje právní radu. Bohužel ne vždy se dá snadno nějaký právník najít. Vyznat se v právním světě není snadné. Nestačí sehnat jen tak nějakého právníka, existují rozvodový, firemní, právníci specializovaní na trestní právo apod. Nehledě na to, že ne každý poskytuje rady za částku pro Vás přiměřenou, a ne každý Vás dokáže pomoci. Řešením je nová služba právní poradny na telefonu nebo on-line na internetu. Je to neskutečně snadné a efektivní. Stačí si do telefonu uložit číslo 900 900 809 a v případě problémů na toto číslo anonymně zavolat. Jedná se o linku, na které zaplatíte 90,-Kč za minutu. Zde můžete dostat rychlou fundovanou odpověď od advokátů a zkušených koncipientů. Telefonovat můžete od 8 – 17 hodin každý všední den.

Pokud potřebujete písemné vyjádření k dotazu, pak stačí vyplnit on-line formulář na stránkách PrávníLinka.cz a do zhruba 4 dnů dostanete odbornou písemnou odpověď, kterou je potřeba zaplatit dopředu ve výši 900,-Kč. Délka písemné odpovědi se pohybuje v rozsahu 3 – 4 stran A4, s odvolávkami na různé zákony.

Pokud budete potřebovat, zajistí vám kontakt na advokáta, který Vás může zastupovat u soudu.

Zkrátka a jednoduše, pokud budete potřebovat rychlou právní radu, stačí zavolat na uvedené telefonní číslo.

2 comments for “Potřebujete rychle poradit od právníka? Využijte služeb telefonní nebo on-line poradny.

  1. Ondřej Veselý
    18. 4. 2013 at 2:04 pm

    Dobrý den, nejsme právní poradna, takže vám nemůžeme dát fundovanou odpověď, je tedy potřeba se obrátit na nějakou právní kancelář. Paní vás očividně podvedla, takže byste neměl mít problém u soudu, i když vše záleží na vašich ujednáních. Každopádně pro příště víte, že si pro takovéto transakce máte vzít k sobě právníka, který vám poradí jak vše udělat tak, abyste nenaletěl nějakým podvodníkům.

  2. Zdeněk
    16. 4. 2013 at 11:06 am

    Dobry den asi před 5nebo 7lety odemne kopila jedna pani pulku chalupy,ale při podpisu smlouvy mne slibila penize.Ale jak se topodepsalo tak že jde vybrat penize ale odjela penize mi nedala,i když ji upomínam.Ted bych chtěl tu pulku baraku zpět.Vubec neplatí elektřinu,domovní dan i popelnice.Co udělala tak v ten den sitam napsala trvalé bydliště i svym 3dětem. Jenom to demolují.Jak mam postupovat abych to ziskal zpět nebo kam se obratit.Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..