Gorenje nabízí unikátní službu mobilního kuchyňského návrháře

Kuchyň patří mezi jedno z nejdůležitějších míst v bytě, kde se často setkávají členové rodiny, a kde se probírají důležité záležitosti. Zkuste si někdy zjistit, kolikrát denně jdete do kuchyně a kolik tam strávíte času. Zjistíte velmi zajímavé údaje, a to i navzdory tomu, že moderní lidé dnes tolik nevaří, pokud vaří vůbec. Kuchyně je zkrátka unikátní místo, ke kterému je potřeba přistupovat v době rekonstrukce patřičným způsobem.

Správně navrhnout nábytek v kuchyni, zejména pak kuchyňskou linku, která se často nechává dělat na míru, je náročné. Často mají totiž kuchyně komplikovaný tvar, a pak také dnes jdou lidi náročnější na její funkci. Kuchyň se státá součástí obývacího pokoje, mívá malý bar, je vybavena skrytými moderními přístroji atd. Proto, je skutečně velmi náročné vybrat to nejvhodnější, třeba už jen proto, že zkrátka a jednoduše nevíte, co je na trhu za “vychytávky”, moderní materiály a technologie.

Mobilní kuchyňský návrhář

Samotný dnes tak často vyhledávaný návrh v 3D programu, má bohužel jeden základní problém. Tím je fakt, že to co vidíte na monitoru, se bude od skutečnosti lišit poměrně dost. Je to dáno tím, že se návrhy nedělají fotorealistické, takže je 3D návrh pouze orientační. Navíc,  samotným modelováním kuchyně v nějakém CAD programu, nezjistíte třeba to, že by bylo lepší vybrat jiné světlo pro osvětlení kuchyňské linky atd.. Pokud tedy nechcete spoléhat na své modelářské a designérské pokusy, nebo nějaké návrhy od stolu někde v nákupním centru, pak je pro Vás ideálním řešením mobilní kuchyňský návrhář. Ten k vám domů přijede ve stanovený den a hodinu, provede přesně zaměření kuchyně, upozorní Vás na chyby, kterých se lidi často dopouští, poradí s výběrem vhodného vybavení, navrhne přesný 3D model kuchyně, poradí, kde ušetřit, zkrátka a jednoduše, Vám bude asistovat u výběru kuchyně na míru. Nejlepší na tom všem je, že za tohoto poradce nic neplatíte, je to služba zdarma.

Pokud jste se rozhodli využít služeb mobilního kuchyňského návrháře firmy Gorenje, stačí zavolat na tel. číslo : +420 739 700 700 a domluvit si prohlídku Vaší kuchyně. Během čekání na si můžete prohlédnout fotogalerii kuchyň.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..