Srovnání povinných ručení

Povinné ručení je pro řidiče něco, co nemají většinou moc v oblibě. Jedná se totiž jen o formu finanční ochrany člověka, kterého nabouráte. Vám samotným to jinak nic víc nepřinese. Navíc protistrana často dělá různé pojistné podvody, apod. Ti co již bourali, moc dobře ví, že i za sebemenší škrábanec na obyčejném autě si servisy účtují nehorázné peníze. No a pokud chcete ochránit své auto, pak si musíte sjednat havarijní pojištění a platit a platit. Proto je celkem logické, že si většina řidičů hlídá cenu havarijního pojištění. On je totiž rozdíl, když platíte 7.000 a 5.000 korun. Přitom obě zákonná pojištění vozidel jsou si podobná jako vejce vejci.

Kde sehnat srovnání povinných ručení?

Vyznat se v nabídce nejznámějších firem na našem trhu je často dost náročné, zejména, pokud studování letáků neholdujete. Abyste nemuseli pracně porovnávat různé nabídky, vznikly různé webové stránky s on-line porovnávači nabídek, kde si snadno můžete najít nejlevnější povinné ručení, šité přímo Vám na míru. Jak je to možné? Jednoduše, na stránkách jsou formuláře, do kterých stačí zadat informace o Vašem autě a pár dalších informací a formulář odeslat. Během chvilky se Vám pak načte cenová nabídka pojištění vozidel, kde si již dále vybíráte konkrétní nabídky. Po výběru budete kontaktováni obchodním zástupcem, s kterým dořešíte podrobnosti.

Sjednání si povinného ručení online je snadné a může snadno dojít k tomu, že si vyberete nevhodný produkt, proto věnujte pozornost tomu, co Vám bude obchodní zástupce říkat a na vše se ho zeptejte. Předejdete tak zbytečným komplikacím. Hlavně si pohlídejte termíny pro přechod mezi smlouvami. Tyto termíny musí na sebe navazovat. Pokud byť jen o jeden den sedět nebudou, dostanete během pár měsíců složenku mnohdy i na několik set korun k zaplacení do garančního fondu České kanceláře pojistitelů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..