PARADOR – podlahy pro moderní bydlení

To, jak se budete v dané místnosti cítit do značné míry již od začátku určuje druh a design podlahy. Již dávno jsou doby, kdy se na podlahu položilo obyčejné linoleum. Dnes, v době kdy prim hraje kreativita, je možné mít podlahu jak klasického tak i moderního vzhledu, navržené světoznámými designéry z celého světa. Toho si je firma PARADOR vědoma, a proto nabízí jak klasické nadčasové designy, tak i moderní návrhy sledující současné trendy, které ocení zejména mladí kreativní lidé.

Laminátové podlady PARADOR

Tyto moderní podlahové krytiny si za posledních pár let, díky svým skvělým vlastnostem našli své místo vedle klasickým podlah. Laminátové podlahy mají tu výhodu, že jednak hodně vydrží, dobře se udržují a mohou mít i různé 3D povrchové úpravy. Mimo to není problém vytvořit jakékoliv imitace povrchů. Není tedy problém mít jak imitaci kvalitního dřeva, stejně tak i betonu. Možnosti jsou zde neomezené. Proto je také nabídka laminátových podlah PARADOR nejrozsáhlejší.

Třívrstvé dřevěné podlahy a masivní dřevěné podlahy PARADOR

Dřevo bylo je a bude vždy velmi oblíbené pro své pozitivní psychické účinky na člověka. Místnost s dřevěnou podlahou je mnohem teplejší, příjemnější než podlahy z jiných materiálů. Třívrstvé dřevěné podlahy jsou určitým mezistupněm, mezi laminátovou podlahou a podlahou z masivního dřeva, která bude vždy patřit mezi cenově náročnější podlahy. S třívrstvou si snadno můžete splnit sen o dokonalém bydlení s krásnou podlahou, pod kterou není problém umístit i podlahové vytápění. Pro příznivce moderního umění, PARADOR připravil kolekci podlah navrženou špičkovým designérem a architektem Matteo Thun(em). Tato kolekce nese u třívrstvých a masivních dřevěných podlah název Edition 1.

Pokud tedy hledáte něco lepšího, než lze běžně koupit v obyčejných obchodech s podlahovou krytinou a chcete-li se vyčlenit z davu, pak značka PARADOR je pro Vás ten správný výběr.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..