Kupte si ready made společnost, je to snadné a rychlé

Pokud se Vám v podnikání daří, je lepší postupně přejít na společnost s ručením omezením (s.r.o.), což má pro Vás pár dost podstatných výhod. Mezi jednu, tu největší patří to, že již dále nebudete muset ručit vším svým majetkem. Navíc pokud stát schválí zákon umožňující založení s.r.o. za korunu, který by měl začít platit od roku 2013, bude velmi zajímavé sledovat vývoj těchto typů společností. Změna přinese spoustu nových možností pro podnikatele. Založit společnost s.r.o. není však zcela jednoduché, představuje to totiž spoustu papírování a času stráveného na úřadech. Naštěstí si lze koupit tzv. ready made společnost.

Co je ready made společnost?

Jedná se o společnost, která existuje jen na papíru, nemá žádnou finanční minulost a je u ní splacený základní kapitál, takže nepotřebujete žádný vkládat. Běžně se k takovýmto společnostem ještě propůjčuje i virtuální sídlo společnosti, které může být často na velmi lukrativních místech, které zvyšují Váš společenský kredit. Přitom vy ve skutečnosti můžete podnikat třeba z centra nejhlubších českých lesů a hájů.

Pokud se rozhodnete koupit již hotovou společnost, která má i svůj často velmi elegantní název, vše proběhne velmi rychle. V jednoduchosti lze říci, že do 24 hodin můžete jednat jménem vybrané firmy. Nejdéle (2 – 5 dní) trvá změna v obchodním rejstříku, což však není na překážku. Toto je asi jediná nevýhoda oproti založené firmě na míru, protože v rejstříku bude pořád vidět zápis firmy, která společnost založila. Na druhou stranu, nepotřebujete žádný kapitál, který potřebujete u společnosti na míru.

Kde lze takovou společnost koupit?

Ready made společnosti si lze koupit například u firmy FIRMIN s.r.o., která se na tyto firmy specializuje. V nabídce mají připravených cca 80 hotových firem. Nebo pro Vás založí firmu s názvem, který požadujete. Celá transakce zrození nové firmy proběhne během 5 až 10 dnů, navíc, za velmi příjemnou cenu. Pokud budete mít zájem i o sídlo společnosti, jsou k dipozici lokality Prahy 2, 3 a 6.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..