MéPrádlo.cz – nový e-shop se spodním prádlem

Nákupy se z kamenných obchodů postupně přesouvají na internet. Přesouvá se tam i nákup spodního prádla, které si nově můžete zakoupit v e-shopu MéPrádlo.cz, které provozuje brněnská společnost RAVEFASHION.cz. V jejich nabídce naleznete zejména spodní prádlo, nicméně koupit zde můžete i župany, plavky, fitness oblečení a mnohé další.

Kdo nakoupí neprohloupí

Nakupování spodního prádla na internetu již dávno není žádný problém. Pokud si vyberete nevhodnou velikost, můžete si jí nechat vyměnit. Navíc, když uděláte nákup nad 1.000,-Kč máte dopravu zdarma, což se rozhodně vyplatí. No a pokud náhodou bydlíte v Brně nebo okolí, můžete si objednané zboží zdarma vyzvednout na prodejně v areálu původní Mosilany (nyní Jena nábytek). Na tomto místě je pro Vás připraven showroom, kde je mimo jiné rozsáhlá nabídka slunečních brýlí, které si zde můžete vyzkoušet a ihned koupit bez objednání.

Pokud jste obchodník, pak Vás asi zaujme informace, že MéPrádlo.cz funguje i jako velkoobchod, který nabízí zajímavé marže. Více informací na emailu karel(zavinac)ravefashion.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..