Reklamní USB flash disky přesně takové jaké chcete

Flash disk, nenápadné médium, které změnilo svět, stejně jako kdysi svět změnil kompaktní disk. Přestože začátky nebyly zrovna snadné, dnes jsou již flash disky velmi vyspělé a za velmi příjemnou cenu. Proto se flash disky postupně staly i nosiči reklamy. Oproti klasickým CD diskům mají flash disky v reklamě jednu velmi příjemnou vlastnost. Díky USB rozhraní a velmi malým rozměrům není problém vyrobit flash disk v jakémkoliv tvaru. Sami určitě znáte ze svého okolí nejroztodivnější flash disky, nad kterými často člověku pomalu až rozum stojí. Například, flash disk v podobě kreditní karty je něco s čím se člověk pozastaví. Vyrobit cokoliv opravdu není problém. Nevěříte? Podívejte se na následující video.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=G43QCglwNvw

Krásný reklamní flash disk z videa vyrobila společnost USB Media s.r.o., jejichž nabídka produktů je opravdu velmi široká. Samozřejmě, že pro Vás udělají flash disk na míru, třeba ve tvaru Vašeho loga, maskota, produktu, zkrátka ve tvaru, který si budete přát. Potisk disků lze realizovat přímým barvením, plno barevným potiskem, gravírováním laserem, ražbou nebo logo printem (3D logo je zalito do pryskyřice). Disky je možné nechat zabalit. Třeba do kovové, papírové nebo plastové krabičky případně do pouzder blisteru. Pokud chcete nahrát na disk pro zákazníky nějaké video, ceníky, dokumenty, zkrátka cokoliv, i to pro Vás zařídí. Dobré je, že data na disk jsou nahrát tak, aby nešla smazat. Mimo to, pokud této služby zdarma využijete, nemusíte platit poplatky autorským svazům, jako je tomu u prázdných médií.

Takže, proč dávat zákazníkům, skoro 30 let staré a dnes již překonané CD disky, které stejně skončí někde v šupleti, nebo v koši, když jim můžete dát pěkný disk, s kterým se budou chlubit a ještě ho používat jako datový nosič. USB flash disk je ideální pro Váš marketing. S čím zajímavějším (kreativnějším) nápadem přijdete, tím více budete slavit úspěch, který Vás nezrujnuje. Pokud hledáte inspiraci, pak na blogu USB media s.r.o. najdete trendy mezi reklamními disky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..