Dětská hřiště Palis

V jedné písni se zpívá “…a co děti, mají si kde hrát?”. Dnešní děti oproti dřívějšku mají mnohem méně možností, kde si pořádně zablbnout. Spousta zajímavých míst je dnes oplocená, nebo dokonce zastavěná, a mimo to, děti z velkých měst často ani pomalu neví co je to les. A když už se do něj podívají, tak chytnou infikované klíště a je po skotačení. Dost možná je to také dané tím, že již o raného dětství sedí u počítače a hrají hry, což rozhodně není dobré. Jeden ze způsobů, jak dopřát dětem jejich pohyb na vzduchu je ve stavění ať už soukromích, nebo veřejných dětských hřišť.

Proč pořizovat dětská hřiště?

Na tuto otázku je poměrně snadná odpověď. Protože jedině na dětském hřišti máte jasně definovaný prostor, kam se nesmí chodit venčit psi, kam nesmí chodit feťáci a zkrátka nikdo, kdo tam nepatří. Jedině zde nebudete nalézat injekční jehly a psí výkaly v písku, kde si hrají děti. Dětské hřiště je zkrátka hlídaným místem, které je pro děti bezpečné.

Pokud jste se rozhodli dětem, pořídit takové hřiště, zkuste ta od firmy Palis Plzeň s.r.o. Specializují se totiž mimo jiné na výrobu dětských hřišť a umělých povrchů PLAYRITE. Protože se jedná o českého výrobce, budete mít zaručenu vysokou kvalitu zpracování za rozumné ceny. Veškerá hřiště jsou navrhována na maximální bezpečí dětí a proto všechna prošla certifikací zkušebního ústavu.

Vlastnosti hřišť

Jak již bylo zmíněno, dětská hřiště Palis jsou pro děti bezpečná. Dají se rozšiřovat o rozmanité moduly a prvky, dále mají moderní design, jsou barevně variabilní, rozvíjí dětskou pohyblivost, motoriku a pomáhají se socializací dětí. Hřiště jsou navrhována tak, aby se dala snadno smontovat. Kotvení je realizována pomocí zemních vrtů, nebo klasicky zabetonováním. Celá konstrukce je navržena tak, aby hřiště mohlo zůstat venku po celý rok. Nabídka dětských hřišť je doplněna o certifikované umělé povrchy, které zvyšují bezpečnost hřiště.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..