Velkoobchod se second hand oblečením

S postupným zhoršováním ekonomické situace stále více lidí shání oblečení v second handech. Mohou tak sehnat značkové kvalitní oblečení za pár korun, které jim ještě dlouho bude složit. Toto hodně v poslední době využívají podnikatelé. Proto, jste-li prodejce oblečení, nebo se plánujete jím stát, pak určitě nyní zpozorněte. Na našem trhu se objevil nový velkoobchod nabízející nejen second hand oblečení.

Brands For Everyone s.r.o. je velkoobchod, který se již třetím rokem specializuje na prodej značkového sportovního oblečení, outletového zboží a nyní i na second hand oblečení. Toto oblečení dováží z Velké Británie, USA, Švýcarska, Německa a Kanady. Díky čemuž jsou schopni dodat kvalitní oblečení, které často u nás ani není k sehnání, protože běžně se second hand k nám dováží jen z Velké Británie, Německa a občas i z USA. V nabídce značek naleznete Next, Mexx, Marks&Spencer, Adidas, Nike, Reebok, Puma, Lacoste, Diesel a mnohá další známá jména. Velkoobchod naleznete v Praze 9, Běchovicích, kam si zboží můžete jít vybrat.

Co to tedy znamená? Pokud plánujete prodávat second hand oblečení, nebo plánujete rozšířit Vaší nabídku zboží, určitě osobně navštivte tento velkoobchod second hand. Určitě se to vyplatí, zvlášť nyní, když se zákazníci snaží šetřit čím dál víc, kde to jen jde. Nabídka platí nejen pro prodejce, ale i zákazníky, kteří mohou využít výhod maloobchodního prodeje přímo od velkoobchodního dodavatele.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..