Hledáte levnou přepravu svých zásilek? Máme pro Vás nové zajímavé řešení

Náklady na přepravu se snaží minimalizovat úplně každý e-shop. Ne vždy se to daří, protože velcí hráči na našem trhu nejsou zrovna levní. O tom snad není třeba pochybovat. Nicméně nezoufejte, existuje i alternativa.

Žabka Point

Frančízu Žabka asi všichni znáte. Jedná se o malé obchody prodávající potraviny, které se pomalu, ale jistě u nás celkem nenápadně rozšiřují. Nyní k prodeji potravin nabízí i tzv. Žabka Point(y), což jsou výdejní místa (obchody Žabka), kam si zákazníci mohou dojít vyzvednout svou zásilku. Odpadá jim tak často otravná návštěva pošty, nebo vyčkávání doma na kurýrní službu. V Žabka Pointech si můžou zákazníci každý den do 21 hodin vyzvednout svou zásilku, která součtem tří délek (výška, šířka, délka) nepřesáhne 100 cm. Doprava takové zásilky je výrazně levnější než u jiných firem. Pokud Vás chcete se chcete dozvědět víc, pak se podívejte na stránky Žabka Point.

1 comment for “Hledáte levnou přepravu svých zásilek? Máme pro Vás nové zajímavé řešení

  1. Monika
    23. 3. 2012 at 1:20 pm

    sluzbu jsme vyzkouseli pri nakupu knizky z AZknih a byli jsme spokojeni. Prisla SMSka, stacilo zajit do Zabky a zaplatit dobirku. Skoda ze tech eshopu tam neni vic.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..