Půjčky bez potvrzení o příjmu a bez úroků

Čas od času každý potřebuje půjčit peníze, často třeba před výplatou, nebo v neočekávané situaci. Ne vždy to z různých důvodů lze jednoduše zařídit, zejména dnes v době stále se prohlubující krize. Banky jsou opatrnější, příbuzní podezřívaví, takže občas je to opravdu dost tíživá situace.  Pro takové případy je jsou zde k dispozici nebankovní půjčky. Jednak z takových se jmenuje Expert Půjčky.

Expert Půjčky Vám půjčí a ještě můžete vyhrát cenu

Expert půjčky se specializují na mikro půjčky, do částky 10.000,-Kč. Stálým a ověřeným zákazníkům je možné půjčit i více jak 10.000,-kč. Pro získání půjčky bez potvrzení o příjmu nepotřebujete nic víc, než vyplnit na internetu online žádost o půjčku a pak jen počkat pár minut na to, až Vám peníze dorazí na bankovní účet, nebo složenkou (max. 1.000,-Kč) na poštu. Za půjčení se vždy účtuje poplatek, který musíte vždy při vracení peněz uhradit. V případě, že z nějakého důvodu nemůžete ve stanoveném termínu peníze vrátit, můžete před uplynutím termínu pro vrácení peněz požádat emailem o prodloužení doby splatnosti. Bude Vás to však něco stát.

Pokud se chcete zapojit do soutěže, ve které můžete vyhrát zajímavý zájezd, přidejte Expert půjčky mezi oblíbené stránky na Facebooku. Tímto krokem se nejenže zapojíte do soutěže o zájezd, ale i urychlíte žádost o půjčku bez potvrzení o příjmu.

Skvělý případ, kdy se dá půjčka využít je třeba ten, kdy se Vám třeba v zahraničí porouchá auto a vy nemáte dost peněz na opravu, nebo zajištění  cesty zpět domů. V tomto případě pak stačí sednout k počítači, jít na stránky Export půjčky a požádat o půjčku. Za pár minut peníze budete mít na účtě a problém je vyřešen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..