Kam vyrazit v roce 2012 na dovolenou, nebo poznávací zájezd?

Rok 2012 je v mnoha ohledech specifickým rokem. Jednak procházíme finanční krizí a pak také máme podle čínského kalendáře rok draka, který má být velmi úspěšný. Není třeba tedy nutně házet flintu do žita a neplánovat žádnou pořádnou dovolenou, nebo třeba i jen drobný poznávací zájezd.

Poznávací zájezdy

Jednou z prvních ne tak finančně náročných způsobů, jak se na chvíli odreagovat od všedních povinností, jsou poznávací zájezdy, které Vás mohou zavést třeba na karneval v Benátkách, do Paříže, Holandska. V případě, že si chcete trochu připlatit, můžete obdivovat krásy Číny, nebo můžete podniknout třeba na poznávací zájezd ledoborcem, případně si můžete projet 9 288 km dlouhou dopravní tepnu Ruska, Transsibiřskou magistrálu.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=vnpAXd4jmPI

Dovolená

Pokud si chcete spíše odpočinout a omezit návštěvy významných míst na rozumné minimum, je asi nejlepší vyrazit na klasickou dovolenou, ideálně do zahraniční, kde si můžete pořádně odpočinout. Pro tento rok jsou hitem Bulharsko, Čechy oblíbené Chorvatsko, Dominikánská republika a Egypt. Skvělou dovolenou můžete strávit třeba ve zmíněné Dominikánské republice v Karibském moři. Pokud nepožadujete pěti hvězdičkový hotel, tak se dá takový zájezd pořídit za cenu již kolem 27.000,-Kč, což na exotickou dovolenou, v místě, které Kryštof Kolumbus nazval rájem na zemi, není moc.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=e6RCW3rG_s0

Přehledně zpracované zájezdy najdete najdete na webu New Travel.cz, kde Vám doporučujeme již nyní navštívit sekci “First minute”. Tyto zájezdy jsou zárukou volného termínu a stejně jako u last minute zájezdů můžete ušetřit peníze na různých benefitech za předčasnou rezervaci. není tedy třeba nutně čekat na last minute nabídky a nervovat se, jestli je ještě volné místo.

Skvělé nabídky také naleznete v sekci Eurovíkendy. Zájezdy zde nabídnuté jsou opravdové lahůdky, které si můžete dopřát za lidovou cenu. Jako jeden ze skvělých zástupců uvedeme třeba “Paříž od A po Z autokarem”. Ideální dárek k výročí svatby.

Ať už se v roce 2012 vydáte kamkoliv, s New Travel.cz určitě chybu neuděláte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..