Co je Android Market?

Android Market je svým způsobem e-shop určený pro moderní mobilní telefony, které pracují s operačním systémem Android, vyvinutý společností Google. V současnosti tento otevřený operační systém zažívá nebývalý boom. Tedy alespoň v oblasti mobilních telefonů. Na počítačích se zatím moc nechytl, i když na tabletech se začíná také pomalu uchycovat. Za úspěchem Androidu stojí jeho otevřenost a také skutečnost, že je zdarma, mimo to, je postavený na Linuxovém jádře, které je ve světě hodně populární.

Aplikace, které jsou pro tento operační systém si na stránkách Android Marketu můžete buď zdarma, nebo za malý poplatek stáhnout. Mezi nejprodávanější software pro tento úžasný systém patří navigační systém NAVIGON Europe, hra Gib Time Gangsta a Swiftkey X Keyboard, který za 80,-Kč z Vašeho mobilního telefonu doslova udělá psaní stroj. Tento software je také ve verzi zdarma. Ke stažení jsou k dispozici i velmi oblíbené tituly jako Modern Combat 3: Fallen Nation a Grand Theft Auto III. Obě hry jsou známe z klasických počítačů.

Jinak Android Market je pouze jediný na adrese https://market.android.com, existují totiž různé weby, které na první pohled mohou vypadat jako čistokrevný Android Market.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..