Sháníte dárek na poslední chvíli pro ženu? Zkuste jí koupit spodní prádlo, noční košiku, pyžamo, nebo …

Sháníte dárky na poslední chvíli pro svou paní, ženu nebo slečnu? Zkuste jí letos koupit něco, čím jí uděláte radost. Prádlo své ženě, většinou kupují muži, kteří své partnerky dobře znají. Ukažte tedy své paní, že jí dobře znáte. Pokud muž koupí ženě prádlo, bere se to jako velká událost. Proto velmi často za to muž získá obdiv ženy. Jak na to, a kde koupit prádlo bez zbytečného běhání po krámech, si právě teď povíme.

Dobrá rada nad zlato, aneb všude dobře, na internetu nejlépe

Pokud stejně jako většina mužů neradi nakupujete v obchodech prádlo, protože na dotaz prodavačky, jakou má pani velikost podprsenky odpovíte, že asi tak, nějak a velikost naznačíte, je pro Vás nakupování přes internet spása. Jednak doma máte k dispozici šatník, kde si můžete velikosti přečíst, nebo alespoň přeměřit, a pak také v e-shopech s prádlem jsou často detailní návody pro výběr správné velikosti. No a v nejhorším, prádlo můžete později vyměnit. Ne jinak je tomu i v e-shopu “Spodní prádlo Leontýna“, kde najdete spodní prádlo nejen pro ženy. Protože teď řešíme ženy, zaměříme se pouze na ně. Pokud si s velikostí nebudete jisti, vždy radši vyberte menší velikost. Za spodní prádlo, do kterého by se vešla ještě jednou, rozhodně chválu nesklidíte.

Co koupit?

Samotný výběr toho, co je vhodné koupit, je dobré s nikým radši nekonzultovat, tedy kromě prodavačů. Kamarádky a ostatní by to totiž mohly vytroubit, nebo si dělat srandu apod. Takže, můžete koupit buď nějaké spodní prádlo, podprsenku, případně noční košilku, nebo třeba dámské pyžamo. Pokud je Vaše paní náruživá, můžete jí zkusit koupit i nějaké to erotické prádlo. Dále si uvědomte, že kupujete vánoční dárek, kterým nechcete jen získat něco, co můžete zabalit do balicího papíru a dát pod stromeček. Proto kupte něco lepšího, něco co si běžně nekupuje. Pokud Vás nic nenapadá, zkuste se orientovat podle ceny, ta dokáže dost často napovědět.

Proč nakupovat u Leontýny?

Třeba, protože je to velkoobchod. To znamená, že mají dost věcí skladem. Můžete tak stihnout koupit dárek na poslední chvíli. Při nákupu nad 1.999,-Kč máte dopravu zdarma, zboží můžete do 14 dní vrátit, nebo nechat vyměnit. Skvělé je také to, že zboží můžete zaplatit několika způsoby, takže nemusíte při večerním doručování shánět bankomat. V nabídce mají nejen spodní prádlo, ale i oděvy jako halenky, sukně nebo třeba bytové doplňky jako povlečení, prostěradla a mnohé další.

1 comment for “Sháníte dárek na poslední chvíli pro ženu? Zkuste jí koupit spodní prádlo, noční košiku, pyžamo, nebo …

  1. Radka
    6. 3. 2012 at 1:55 pm

    No vy v článku upozorňujete na leontýnu ale když jsem si koupila podprsenku menší než jsem chtěla tak byl s výměnou celkem problém. První si udělejte nějaký průzkum, které e-shopy fungují, já jsem třeba mnohem spokojenější se spodním prádlem Astratex.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..