Propojte svůj Joomla Virtuemart obchod s účetní systém Pohoda

E-shop již dnes provozuje hodně obchodníků, protože jsou k tomu chtě nechtě nuceni konkurencí, která on-line prodejem dokáže vydělat i několikrát víc než v kamenném obchodě. Na první pohled se může zdát, že takové obchodování má samé pozitiva, avšak skutečnost je často jiná. Předně vzrůstá administrativa spojená s objednávkami, které musíte ručně přepisovat do svého účetního programu, v kterém pak generujete faktury aj. Pokud používáte účetní systém Pohoda, který je dost rozšířený a velmi oblíbený, pak mám pro Vás dobrou zprávu. Máte-li e-shop postavený na zdarma dostupném software Joomla s nadstavbou Virtuemart, pak je možné propojit Váš e-shop s Pohodou.

Společnost BLUE SYSTEM s.r.o. pro Vás připravila unikátní software, který přímo propojuje ekonomický systém Pohoda s Vašim e-shopem postaveným na redakčním systému Joomla s nadstavbou Virtuemart. Propojení přímo pracuje s databází e-shopu a Pohody, takže je vše velmi rychlé. Navíc se vždy aktualizují pouze změny, není tedy třeba přenášet žádné velké objemy dat. Propojením získáte přístup ke snadné správě zboží (správa skladu) a také k objednávkám, které se naimportují do Pohody. Vše může probíhat automaticky, třeba každé tři minuty, nebo manuálně, když to bude potřeba. Dojde tak k eliminaci chyb, které by mohly vzniknout při ručním přepisování informací a také  ušetříte dost času, který můžete věnovat produktivnějším věcem, než jen únavnému přepisování.

Nemáte ještě e-shop? Nevadí

BLUE SYSTEM s.r.o. samozřejmě nenabízí pouze software na propojení účetního systému a e-shopu. Nabízí také jeho samotnou instalaci, nejrůznější úpravy a pak také i již zmiňované propojení. Mimo to Vám zajistí propagaci eshopu, PR, kreativní design, moduly na míru, budování pozic ve vyhledávači, správu PPC reklam, on-page SEO optimalizaci, zkrátka vše co je pro správné a efektivní fungování e-shopu potřeba.

Proč e-shop postavený na Joomle s nadstavbou Virtuemart?

Na to je snadná odpověď. Joomla je velmi rozšířený redakční systém, který již dnes používají milióny uživatelů. Navíc existuje více než 8.000 nejrůznějších pluginů do tohoto systému, takže není problém do něj implementovat platební brány jako PayPal, GoPay a další skvělé věci.

1 comment for “Propojte svůj Joomla Virtuemart obchod s účetní systém Pohoda

 1. Janis Ziogas
  23. 8. 2017 at 3:50 pm

  Dobrý den,
  chci postavit eshop na Joomle s propojením na účetní program pohoda.
  Dále se chci zeptat jestli je možné importovat veškeré produkty od dodavatele.
  Mám zahraničního dodavatele a má tisíce položek konkrétně Holandsko. import proběhne v holandštině nebo to jde nějakým způsobem přeložit do českého jazyka bez chyb.

  a poslední otázka kolik by to tak stálo?:-)

  E- shop jsem schopen udělat sam, ale propojení a import v tom tápu.

  Děkuji za odpověd´

  Janis Ziogas

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..