Park and Fly – parkování na letišti Ruzyně

Každý, kdo kdy letěl někdy letadlem ví, že dopravit se na letiště není úplně snadné. Zpravidla s sebou nesete různá zavazadla, která tahat autobusem, který je často velmi plný, není bůhví jak komfortní forma cestování. Cesta taxíkem je sice výrazně pohodlnější, avšak jedná se o poměrně drahý způsob přepravy na letiště. Pokud tedy chcete využít svého automobilu a nechcete se zbytečně stresovat, je nejideálnější parkovat přímo na letišti. Pokud Vám nyní vstávají vlasy na hlavě při pomyšlení na ceny za parkování, pak nebojte, parkování na letišti není drahé. Pokud si totiž dopředu zarezervujete parkování, dostanete 50% slevu. A to už rozhodně stojí za zvážení.

Parkování na hodinu i mnohem déle

Parkovišť na letišti je poměrně dost, avšak jen jedno je Park and Fly. Pokud si ho vyberete, získáte při on-li rezervaci parkovacího místa 50% slevu na parkování. Díky této výrazné slevě si tedy můžete za velmi pěkné peníze zajistit parkování na letišti, na tak dlouhou, jak budete potřebovat. Navíc, pokud často někam létáte, nemusíte hotově zaplatit ani korunu. Stačí uzavřít smlouvu na letišti a získat kartu pro vjezd. Každý měsíc Vám pak bude chodit faktura, na které budete mít ještě navíc až 10% slevu. Tato forma placení je ideální pro firmy a obchodní cestující.

Vše po ruce a za 2 minuty na terminálu

Parkoviště u letiště Ruzyně nabízí parkování T 1+2, jehož poloha je ideální pro odlety z terminálu Sever 1 a 2 (1. Schengenský prostor a 2. země mimo EU ). Cesta na parkoviště není složitá viz. video níže. Parkoviště je v multifunkční budově EUROPORT, v které naleznete nejrůznější obchody a dokonce i hotel Courtyard by Mariott. Pokud se vydáte na terminál, bude Vám to trvat cca 2 minuty chůze.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=aNXK0O9WJK8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..