Kotvičník Forte – zlepší nejen Váš sexuální život, ale i zdraví

Uvadá Váš sexuální život, respektive nemáte chuť na sex již tolik jako dříve? Cítíte se unavení, bez energie? Nebo, chcete nabrat svalovou hmotu a přitom shodit i nějaké to kilo tuku navíc? Pak mám pro Vás přírodní řešení Vašeho problému, které se jmenuje Kotvičník Forte, který obsahuje koncentrovaný výtažek z byliny Kotvičník zemní.

Kotvičník zemní (u nás také nazývaná rostlinná viagra), je bylina, která je v Asijských zemích známa již stovky let. U nás se donedávna pěstovala pouze jako okrasná rostlina pár nadšenci. Informace o jeho blahodárných účincích, zejména na sexuální živost, se k nám dostala relativně nedávno. Od té doby jeho popularita v našich končinách stále vzrůstá, už jen proto, protože si jí relativně snadno můžete pěstovat doma. Příprava nápoje, který je potřeba užívat několikrát denně, je však dost nepraktická a komplikovaná. Proto vznikl silný koncentrát této blahodárné rostlinky s názvem Kotvičník Forte, který si stačí dvakrát denně nakapat do úst. Po několika dnech, zpravidla třech, se dostaví první účinky. Tato bylinka má oproti chemickým preparátům na podporu erekce několik zásadních výhod. Pokud jste někdy zkoušeli chemické preparáty a přečetli si v letáku jejich vedlejší účinky, museli jste se zhrozit. Vedlejších účinků a rizik, kterých podstupujete je velmi mnoho, často tolik, že se člověk až divý, že je vůbec povolí prodávat. Špatný vliv mají zejména na srdce. U Kotvičníku Forte nejsou známé žádné vedlejší účinky a nevadí, že si dáte i větší dávku. Konzumace však není doporučená lidem do 20ti let, dětem a kojícím ženám. Bylinka není jen pro muže, ale je vhodná i pro ženy.

Složení a účinky na lidský organizmus

Kotvičník zemní obsahuje velmi mnoho účinných látek, mezi nejvýznamnější patří anabolické steroidy, které využijí zejména sportovci pro budování svalové hmoty a pro hubnutí. Dále to jsou alkaloidy harman a harmin, bioflavonoidy, glykosidy, třísloviny, sacharidy, steroly, minerální látky a další důležité prvky.

Vliv na lidský organismus má kotvičník poměrně široké. Nejvíce se však projevují na starších lidech, kteří mají již úroveň různých hormonů na znatelně nižší úrovni (pro upřesnění kotvičník hormony neobsahuje, obsahuje však látky, které přímo ovlivňují produkci hormů). Samozřejmě, že kotvičník mohou brát i mladší lidé, kteří ocení zejména jeho pozitivní vliv na vitalitu a úbytek tuku.

Účinky na muže:

 • nárůst hladiny mužského pohlavního hormu testosteronu až o 30%
 • nárůst zájmu o sexuální život
 • nárůst svalové hmoty
 • snížení množství tuku v těle
 • snížení vnitřního napětí
 • nárůst vitality a elánu

Účiny na ženy:

 • nárůst ženského pohlavního hormonu estradiolu
 • nárůst sexuálního apetitu
 • zmírnění klimakterických příznaků
 • potlačení nespavosti, deprese, návalů horka
 • snížení tělesného tuku

Popis účinků zde uvedených je jen krátký výčet, kompletní seznam by byl značně dlouhý. Jen v krátkosti ještě dodám, že se používá při léčbě jater, ledvin, močových cest, snižuje cholesterol, zlepšuje krevní oběh a mnohé další.

Vliv kotvičníku na tělo, je na rozdíl od konkurenčních produktů, dlouhodobý. Nevyprchá tedy hodinu po jeho konzumaci. Navíc je cenově výrazně přijatelnější. K dostání je bez lékařského předpisu. Pokud však berete nějaké léky, vždy je třeba účinky kotvičníku konzultovat s odborníkem.

Více informací a odkaz na e-shop, kde lze tento produkt zakoupit, naleznete na stránkách KotvičníkForte.com. Pokud s tímto přírodním produktem nebudete spokojeni, můžete jej vrátit a budou Vám vráceny všechny peníze. Koupí tedy nic neriskujete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..