Pražská autopůjčovna Vladvi s.r.o. Vám zapůjčí auto kdykoliv bude potřebovat

Znáte to, občas potřebujete nutně někam jet, a auto máte v servisu. Nebo jindy plánujete dovolenou, kterou si chcete pořádně užít, což bez auta zrovna moc nejde. Případně potřebujete jet někam na prezentaci vlastní firmy za zákazníkem, a nechcete, aby viděl Vaše ne zrovna reprezentativní auto, které dojem zrovna neudělá. V těchto případech můžete využít klasickou konvenční dopravu, případně jet taxi, ale to se Vám nevyplatí. V případě že využijte klasickou dopravu, dost se načekáte a v druhém případě sáhnete dost hluboko do kapsy. Mimo to, ani v jednom případě neuděláte dojem na nikoho. Co tedy s tím?

Nonstop autopůjčovna – půjčí Vám i GPS

V případě, že auto potřebujete, a nechcete utrácet za předražené taxi, je nejlepší využít služeb půjčovny aut Vladvi s.r.o. I v případě, že využijete nejdražší tarif, který nabízí, pořád se Vám to vyplatí. Proč? Jednak pro auto si nemusíte nikam jezdit, čímž šetříte čas i peníze. Auto Vám na přání dovybaví dětskou autosedačkou i GPS. V ceně zápůjčky máte navíc pojištění, dálniční známku, vyzvednutí auta, papírové mapy a pomoc v případě nouze.

Auto kdykoliv, jednoduše a rychle

Protože autopůjčovna funguje nonstop, můžete si auto klidně objednat kamkoliv, třeba na letiště ve tři ráno. Nepotřebujte nic víc, než buď telefonicky nebo po internetu auto objednat. Veškeré papírování vyřídíte na místě. Vše co bude potřeba je jen kopie občanky, řidičáku a zaplacení zálohy. Navíc, pokud budete patřit mezi stálé a ověřené klienty, nebudete muset platit plnou zálohu, ale jen její polovinu.

Auta v nabídce

K zapůjčení jsou auta různých značek, velikostí a výkonů. Ze značek je to třeba Opel, Škoda, Toyota, Audi aj.  Dokonce si můžete půjčit i Renault Trafic, takže můžete služby půjčovny aut Praha využít třeba pro převoz většího množství zboží.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..