Novakoil – autorizovaný distributor maziv a olejů TOTAL

Kdo maže, ten jede. Samotné mazání však ještě neznamená, že bude vše fungovat jak má. Je tedy potřeba mazat za pomocí správných maziv a olejů. Vybrat správný druh však není zrovna jednoduché. Nabídka maziv je poměrně široká a navíc se tribotechnický obor neustále mění a zdokonaluje. Naštěstí výrobci strojů, potřebující jakoukoliv formu mazání, mají pro své stroje předepsané nejvhodnější typy maziv. Tyto typy není dobré nahrazovat něčím jiným, protože by mohlo celkem snadno dojít k poškození promazávané části stroje.

Víte, proč se vlastně používají maziva? Asi odpovíte, že k tomu, aby se promazávané části nezadřeli. To je sice správně, avšak jen polovina odpovědi. Maziva se mimo uvedené používají ke snížení tření, což šetří energii a prodlužuje životnost zařízení, dále se takto eliminuje eroze a koroze materiálů. Zkrátka a jednoduše, správným mazáním a výměnou olejů můžete výrazně prodloužit život třeba právě vašeho čtyřkolového miláčka.

Abyste vždy mazali jen tím nejlepším, doporučujeme vám používat maziva a oleje značky ropného koncernu TOTAL, který vyrábí produkty pod značnou TOTAL, ELF a FINA. Tyto produkty využívají například automobiloví značky jako Mercedes, Audi, Porshe, Seat, Škoda, BMW a další významní výrobci automobilů. Produkty TOTAL v České republice nabízí specializovaná firma na maziva a motorové oleje Novakoil, která se dlouhou dobu zabývá prodejem a distribucí olejů, maziv, provozních kapalin a doplňkových produktů nejen pro motorová vozidla v silniční dopravě, ale i v průmyslových strojích ze všech odvětví průmyslu. Nakupovat od nich můžou jak jednotlivci, tak i profesionálové, kteří mohou nakupovat za velkoobchodní ceny.

Novakoil s.r.o. mimo prodej a distribuci zajišťuje i školení, semináře a přednášky z oblasti tribotechniky. Dále diagnostiku olejů a maziv, konzultace a poradenství, filtrace použitých olejů za provozu strojů, sledování zásob a optimalizaci Vašeho skladového hospodářství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..