Hliníkové schůdky, žebříky a lešení Hailo jsou dotažené k dokonalosti

Člověk by si mohl myslet, že na takových hliníkových schůdkách, které všichni moc dobře známe, není již roky co vylepšovat. Není to však tak úplně pravda. Přestože hliníkové schůdky, žebříky nebo třeba i takové hliněné lešení v zásadě vypadají pořád stejně, mají vylepšené například často místa pro nohy, které jsou z materiálů zabraňují uklouznutí. To platí zejména u schůdků, které se asi nejčastěji používají v domácím prostředí. Žebříky a lešení jsou často multifunkční. Například dvoudílný žebřík lze rozložit a získat tak dva kratší žebříky. Mají různé háky pro uchycení kbelíků, nebo svorky pro držení kabelu. Čtyřdílný žebřík lze například teleskopicky prodloužit a udělat v něm tak místo pro plošinu. Jiné verze jsou zase navržené tak, aby unesly i pořádně urostlého chlapa. Nebo mají  speciální pedál, kterým přizpůsobíte žebřík nerovnostem povrchu snadno a rychle apod. Zkrátka a jednoduše se jedná o vyšperkované pomocníky, které ocení kutilové, profesionálové, ale i třeba starší paní, které ocení jejich lehkost a snadnou manipulovatelnost.

Pokud Vás zajímá, kde takové skvělé pomocníky Hailo sehnat, pak se stačí podívat do internetového obchodu HliníkovéSchůdky.cz, který se na takového věci specializuje. V nabídce mimo žebříků, schůdků a lešení nabízí i nejrůznější doplňky jako jsou bezpečností otočné hroty, háky, misky k zavěšení, přídavné nášlapové plošiny, mobilní kolečka apod. Pokud hledáte klasické dřevěné štafle, které ocení zejména malíři pokojů, i ty zde mají. Na dřevěných štaflích se dá při troše šikovnosti celkem pohybovat po místnosti bez nutnosti slezení.

Podle výše nákupu navíc dostanete slevu na další nákup, nebo dokonce hodnotný dárek třeba v podobně atraktivního elegantního nože Magnum od firmy Böker solingen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..