Váš-Hosting.cz – flexibilní hosting nejen pro virtuální servery, který jako jeden z mála podporuje registraci domén s diakritikou

Pokud patříte mezi internetové podnikatele, vlastnící často i desítky různých webových stránek, nebo máte jen jednu webovou stránku, kterou navštěvuje velké množství návštěvníků, případně provozujete výkonově náročnou aplikaci na internetu, pak potřebujete více než jen klasický sdílený web hosting. Běžné webhostingy mají poměrně dost omezení. Mezi nejvíce omezující patří jejich nízký výkon, relativně malá možnost konfigurace a velmi často omezené datové přenosy. Je to dáno jednak z bezpečnostních důvodů (ne každý je hostingový guru) a také z důvodů určité formy solidarity, protože na jednom serveru často běží velké množství webových prezentací.

Virtuální server – skvělé řešení pro náročné zákazníky

Pokud patříte do skupiny lidí provozující více webových stránek najednou, určitě Vás někdy napadlo mít všechny weby pod jednou střechou hezky pěkně konsolidované na výkonném serveru, který Vám bude přesně výkonově vyhovovat. Stejně tak, pokud vyžadujete vysoký výkon, nebo běh speciálních aplikací, je pro Vás řešením pronájem virtuálního serveru s konfigurací přímo šitou na míru Vašim potřebám. Výhody pronájmu virtuálního serveru jsou v jeho rychlém zřízení, nízkých pořizovacích nákladech, vysoké flexibilitě, dostupnosti, snadnému zálohování, připojení do páteřní sítě vysokou rychlostí běžně přesahující 100 Mb/s a špičkové podpoře ze strany hostingového centra.

Jednou ze společností, která nabízí pronájem virtuálních serverů je společnost Váš hosting s.r.o. U svých serverů využívají moderní paravirtualizaci XEN, která poskytuje vyšší výkon než plná virtualizace. Všechny servery jsou připojeny do páteřní sítě rychlostí 1.000 Mbit/s. Administraci virtuálního serveru je možné provádět několika způsoby například pomocí VPS centra (vyvinuté přímo pro tento hosting), které zvládne i laik, nebo svépomocí, ISP config(em), příkazovou řádku s předpřipravenými skripty, Webmin(em), nebo můžete správu nechat na jejich zkušených administrátorech. Standardně je na server instalován operační systém Debian. Je však možné požádat i o Ubuntu, Gentoo, Centos, Fedora a jiné. Objem přenesených dat není nijak omezený, dostupnost služby je 99,9%, můžete využít jejich DNS, emailových serverů. Samozřejmostí je, přidělelní vlastní vyhrazené IPv4 adresy.

Skvělé je, že Váš-Hosting.cz nabízí registraci domén s diakritikou, což dost hostingů zatím nenabízí, nebo jen ve velmi omezené míře. Velmi příjemná je také možnost objednání pro české domény zabezpečení DNSSEC, které ochrání vaší doménu před zneužitím.

Pokud Vás nabídka zaujala, ale i tak váháte, máte možnost si na týden server vyzkoušet. Při nákupu tak nebudete nakupovat zajíce v pytli, ale vyzkoušenou službu.

1 comment for “Váš-Hosting.cz – flexibilní hosting nejen pro virtuální servery, který jako jeden z mála podporuje registraci domén s diakritikou

  1. 13. 11. 2011 at 4:35 pm

    Hezky popsano.. jeste bych poznamenal, ze VPS Centrum nijak nenarusuje instalaci serveru, niajk ho neohyba, ale je to jen lehka nadstavba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..