Chcete mít sídlo firmy v Praze s atraktivní adresou nebo v jiném hlavním městě městech Evropy?

Sídlo na prestižní adrese je něco, co je dost často podceňováno. Například, drtivá většina majitelů e-shopů se v honbě za nižšími nájmy, se svými sklady přesunula často na místa, kde lišky dávají dobou noc. Když si pak zákazník zjišťuje, odkud firma je, nestačí se divit. Nebo když si pak domlouvají nějakou schůzku s významným obchodním partnerem, je skoro ostuda, když mu pak sdělí adresu sídla společnosti někde ve vesnici se 150 obyvateli. Stejně tak, když půjdete řešit financování svého projektu do banky, jak si myslíte, že na Vás asi budou koukat? Pokud plánujete expandovat do zahraničí, je vždy lepší mít nějaké sídlo pobočky, přímo v daném státě. Lidé Vám pak budou snáze důvěřovat. Tak co myslíte, má smysl mít adresu na prestižní adrese?

Mít sídlo firmy v Praze v Hybernské ulici, nutně neznamená, že tam budete mít drahou kancelář, za jejíž pronájem budete platit horentní sumy. Je to tak trochu jako s B.O.Boxem, je to taky taková virtuální schránka, kterou můžete mít v podstatě kdekoliv, kde je tato služba nabízena. Je to Vaše taková virtuální kancelář. Třeba stejně jako Váš e-shop postavený na drop shippingu, u kterého pouze přeposíláte zakázky a inkasujete provizi.

Jak na to?

Jednoduše. Firma Scott & Weber, Vám vše zařídí. Stačí si vybrat místo, které Vás zajímá, a následně poslat dotaz přes poptávkový formulář. Krátce na to se Vám ozve obchodník, s kterým si domluvíte podrobnosti.

Firma Scott & Weber samozřejmě nenabízí pouze sídla společnosti v Praze a po čechách, ale i pronájem skutečných kanceláří na různých místech naší republiky a prodej tzv. ready-made společností. To jsou firmy, které jsou plnohodnotně papírově založené, čekající na Vás, až si je koupíte. Díky této službě si můžete pořídit firmu bez zbytečného běhání po úřadech. Pokud chcete mít kanceláře, ať virtuální nebo skutečné v různých hlavních městech Evropy, pak se podívejte na nabídku serveru Office-advisor, který se na takovéto služby specializuje. Skvělé je, že jednotlivé nabídky firem, zde uvedených lze jednoduše porovnávat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..