Zážitek jako dárek? Hmm, to stojí za zkoušku

Vánoce jsou již za dveřmi a každého z nás, kdo slaví Vánoce, čeká každoroční shánění dárků. Pro někoho je to utrpení, pro jiného příležitost ke šmejdění po obchodech. Jiné naopak Vánoce zase nechávají zcela chladnými. Ať Vánoční svátky prožíváte jakkoliv, určitě budete stejně jako minule řešit, co nadělit pod stromeček. Pokud tápete, máme pro Vás velmi zajímavý tip na pěkný a nevšední dárek.

Další mixér, děkuji Vám, to si ani nezasloužím…

Každý má již od dětství určité sny, které se většině lidí nikdy nesplní, protože jsou většinou moc nereálné (být kosmonaut), nebo pilot Formule 1. U žen pak asi převládá život na zámku a podobně romantické sny. Tak a teď si představte, že část těchto snů, lze alespoň na chvíli zažít na vlastní kůži. Existují totiž firmy, které Vám za poplatek zajistí realizaci Vašeho snu, nebo přání. Tento zážitek si samozřejmě můžete zaplatit jen pro sebe, avšak o tom Vánoce nejsou, že.

Zabalte mi dvakrát tamhle ten zážitek

Pojďme si představit, co to zážitkový dárek je. Nejedná se totiž o žádný dárek, který by měl třeba dvě kila a měřil 30x20x16 centimetrů. Zážitkový dárek je poukaz, který obdarovanou osobu opravňuje k prožití vybraného zážitku. S tímto poukazem, na kterém jsou uvedeny všechny potřebné informace, se pak stačí dostavit na smluvené místo ve stanovený čas. Datum a čas si většinou obdarovaný sám domlouvá tak, aby mu to nejvíce vyhovovalo. Na místě již bude čekat průvodce, který vysvětlí vše co je u konkrétního zážitkového dárku třeba (provede zaškolení).

Šmoulou se asi nestane, ale ve Ferrari se projede

A jaká je nabídka zážitkových dárků? Nabídka zážitkových dárků je velmi pestrá. Postupem času se stále rozrůstá a tak je možné dnes zažít nejrůznější adrenalinové zážitky, romantické, relaxační, sportovní, gurmánské a jiné zážitky. Běžně v nabídce naleznete jízdu ve Ferrari, tandemový seskok padákem, Bungee Jumping, střelbu, školu smyku, nejrůznější lázně, masáže, jízdu na koni, různá zaměstnání (popelář, pastevec, astrolog, metař apod.). Vybírat je opravdu z čeho.

V čem jsou zážitkové dárky lepší?

Výhoda zážitkových dárků je v tom, že jednak nabízí široké spektrum různých zážitků. Nikdo nikdy je obdarovanému nevezme, nezestárnou, prožije něco výjimečného, bude mít o čem vyprávět a s čím se chlubit.

Pokud uvažujete o zážitku jako dárku, doporučujeme Vám omrknout nabídku zážitků firmy Esennce – Agentura na zážitky. S zážitky mají mnoho zkušeností, o čemž svědčí více jak 2.000 pozitivních hodnocení na webu Heuréka.cz. Zkuste a uvidíte, že zážitkové darovat zážitky jako dárky, je lepší, než koupit nějakou hloupou zbytečnost, která brzy omrzí nebo se rozbije.

1 comment for “Zážitek jako dárek? Hmm, to stojí za zkoušku

  1. 10. 1. 2012 at 5:15 pm

    U zážitkové agentury jsem cca před dvěma lety objednával zážitek Zorbing. Dárek přišel v pořádku v dárkové krabičce i s věnováním. Za mě tedy rozhodně zážitek jako dárek k různým příležitostem doporučuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..