Blažek – obleky pro dokonalého muže, muže gentlemana

Ukaž mi své boty, a já ti povím, kdo jsi. To samé lze říci i o oblečení, které spousta mladých mužů dost zanedbává. Slušně oblečeného muže dnes již tak často neuvidíte, mnohdy ani v top managementu, kde oblek nahrazují nejčastěji džíny. Nic se však nemění na tom, že muž gentleman by se měl vždy oblékat slušně. To platí hlavně pro vedoucí pracovníky, kteří by se měli již na první pohled odlišit od svých podřízených oblečením. To samé platí i v divadle, kde dnes narazíte na muže v ošoupaných džínech častěji než v obleku. Bohužel, je to tak.

Na nošení obleku není nic špatného

Možná je to dobou, možná ne, nicméně se mi zdá, že co se týče slušného oblékání, jsou s ním muži často dost na štíru. Například, typický mladý manažer přichází do práce zpravidla v džínech a tričku (v lepším případě v košili), které vyměňuje za oblek většinou pouze, když jde na poradu, nebo pracovní setkání. Poté se ihned většinou obléká zpět do pohodlnějšího oblečení. Tito manažeři bohužel nejčastěji koupí první oblek, který jim padne a pak se diví, že sako je pro ně nepříjemné nosit, košile, která je z polyesteru je škrábe, boty tlačí atd.. Stačí si však dát trochu práce s výběrem kvalitního oblečení, případně i trochu více do něj investovat a najednou sako, boty a ani košile nejsou na překážku. Ba naopak. Pokud budete správně oblečeni, budete se cítit velmi pohodlně.

Obleky Blažek, kvalita se pozná hned

Pokud jste se rozhodli pořídit kvalitní oblek, pulovr, plášť, nebo třeba pěknou košili, rozhodně zajděte do obchodu nesoucí logo Blažek. V tomto obchodě naleznete velmi kvalitní oblečení pro moderní muže, kteří mají zájem nosit pěkné, moderní a kvalitní oblečení. V nabídce naleznete nejen obleky vhodné do společnosti, ale i oblečení na denní nošení do zaměstnání, kde můžete volit méně formální a tím i na nošení příjemnější obleky.

Nevíte, jaký oblek si vybrat?

V zásadě na výběru není nic složitého. Muži nejčastěji nosí do společnosti tmavé barvy. Mezi nejčastěji volené barvy patří tmavě šedá a černá barva. V méně formálních případech pak barvy světlejší. Patří mezi ně třeba šedivá, šedohnědá nebo modrošedá barva. Ideální je, když se v prodejně zeptáte. Vždy Vám rádi poradí něco z aktuální kolekce, které připravují dvakrát do roka. Nemusíte se tedy bát, že nebudete in. A pokud Vám něco nebude 100% sedět, třeba budete potřebovat zkrátit kalhoty, stačí se domluvit hned v prodejně, kde Vám krejčová oblek upraví na míru.

Kam za Blažkem?

Obchody Blažek v zásadě naleznete po celé naší i slovenské republice, zpravidla v nákupních centrech. Pokud máte možnost zastavit se na Václavském náměstí v Praze, stavte se v jejich samostatné prodejně. Brzo také bude spuštěn e-shop, takže si budete moci snadno nakoupit odkudkoliv.

Vstupte do klubu gentlemanů

Nově je pro Vás připraven nový klub Blažek, který navazuje na předchozí klub. V tomto klubu budete za každý nákup dostávat určité množství kreditu, které Vás bude posouvat v úrovni členství výš a výš a vy tak budete moci nakupovat za stále výhodnější ceny, mimo to, budete dostávat za nákupy dárkové karty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..