Pokrývačství, klempířství, tesařství. To a více Vám zajistí brněnská firma Jiří Štrouf

S bydlením je to tak trochu jako s autem. Pokud chcete jezdit, je zapotřebí se o auto starat. To samé platí i o bydlení. Pokud chcete bydlet, musíte se o něj starat. Je jedno jestli jste velké bytové družstvo nebo jedinec, platí to pro všechny. Abyste nemuseli běhat po obchodech a shánět vše možné a trávit večery v kutilských knihách, je lepší předat své starosti profesionálům, kteří Vám vše udělají na klíč.

Pokud nejste profesionální kutilové, nemá cenu z ekonomického a časového hlediska, si dělat práce na domě nebo bytu sám. Lepší je svěřit se do rukou profesionálů.

Zařídí vše od střechy až po sklep

Brněnská firma Jiří Štrouf se již 15 let specializuje na pokrývačství, klempířství, tesařství, hydroizolace střech, zednické a zámečnické práce. Za 15 let, během kterých realizovali stovky zakázek mají mnoho zkušeností a kladných referencí od svých zákazníků.

Krátký výčet zajišťovaných služeb

Veškeré práce spojené se střechou, na kterou použijí pouze nejkvalitnější střešní krytiny, značek jako Bramac a Tondach, okna značek Velux a další výrobky známých a prověřených výrobců. Nečekejte tedy nic “made in china”. Cílem této firmy je poskytování pouze kvalitních služeb.

Hydroizolace střech, které zabrání pronikání vody do stavby. Hydroizolace se nejčastěji dělají na plochých střechách s využitím natavitelných pásů z asfaltu, který je modifikován elastomerem SBS (používají k realizaci všech vrstev střešních plášťů), nebo z oxidovaného asfaltu, případně z plastových fólií z měkčeného PVC.

Veškeré zednické práce, mezi které patří rekonstrukce bytů a domů na klíč, montáže sádrokartonů a půdní vestavby na klíč. Pokud tedy toužíte po rekonstrukci bytu, není co řešit. Vždy je lepší nechat práce dělat na klíč.

Veškeré zámečnické, údržbářské a svářečské práce. Montáž vrat, údržba domovního fondu, opravy konstrukcí, včetně nátěrů, to a mnohé další služby nejsou žádný problém. Ideální řešení pro bytová družstva. Není potřeba objednávat deset firem. Stačí objednat pouze tuto jedinou firmu.

Krédem firmy je poctivost za rozumné práce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..