STATECH – prodej použitých pracovních plošin

Žijeme v době, kdy se musí šetřit a snižovat zbytečné náklady. Jednou z možností jak šetřit, je buď nakupování v bazarech použité věci, které často jsou ve velmi dobrém stavu, nebo si je jednoduše pronajímat.

Společnost STATECH s.r.o. sídlící v Dolních Beřkovicích se specializuje na pronájem, servis a prodej nových i použitých montážních pracovních samohybných a vysokozdvižných plošin a stavebního příslušenství. Díky rozmístění svých poboček po celé republice se stala firma STATECH s.r.o významným prodejcem a pronajímatelem této techniky. K dispozici mají školicí středisko, kde školí nejen své zaměstnance, ale i zaměstnance zákazníků, aby věděli, jak správně s technikou pracovat, na co si dát pozor apod.

Vyškolení specialisté firmy STATECH s.r.o. pečlivě kontrolují veškeré použité stroje, které si můžete pronajmout nebo koupit. Veškerý nabízený sortiment v bazaru prošel technickými prohlídkami a není starší více jak 5 let. Pokud se i tak něco třeba časem poškodí, jsou k dispozici i náhradní díly k plošinám. Ideální však je, nechat si dělat kompletní pravidelný servis plošin nejen u této firmy zakoupených. Odpadne Vám tak spousta starostí.

Zakoupit si můžete nejen použité, ale i nové pracovní plošiny a náhradní díly. Díky vlastnímu skladu náhradních dílů a mobilní dílně Vám zajistí kompletní servis do 24 hodin od nahlášení poruchy kdekoliv v naší republice.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=bLU6X0uSXzY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..