Pronajměte si e-shop již od 190,-Kč za měsíc

I když ne každý obchodník je milovníkem a znalcem počítačových technologií, je jedno jasné. Pokud něco prodáváte, nestačí to nabízet v kamenném obchodě, ale na internetu. Problém drtivé většiny kamenných obchodů je v tom, že o nich ví jen málo lidí, protože často jsou zastrčeny v nejrůznějších zákoutích města, která často ani místní moc neznají.

Nedávno jsem se setkal s jedním zajímavým obchodem, v kterém prodávají med a jeho nejrůznější deriváty. Mé srdce pookřálo, protože mám med moc rád. I když od nynějška budu jejich věrným zákazníkem, dozvěděl jsem se o tomto obchodě náhodou od kolegy, který zde nakupuje. Na tom by nebylo nic divného, člověk přeci nemůže všechny obchody znát, kdybych kolem tohoto obchodu nechodil téměř každý den. Opravdu bylo to tak. Štít obchodu byl zakryt stromem a tak lidi, stejně jako já, každý den chodili kolem a až na pár jedinců tento jinak velmi dobrý obchod nikdo neznal.

Pokud nechcete skončit jako zmiňovaný obchod, postarejte se, aby byl ten Váš pořádně vidět. Jedním z velmi účinných způsobů Vašeho zviditelnění, je otevření si obchodu ve virtuálním světě internetu, kde každý den Váš obchod může navštívit od několika desítek až po tisíce návštěvníků každý den.

E-shop bez znalostí programování, kódování a dalších technických znalostí

Chcete-li e-shop provozovat, není dnes již potřeba znát žádný druh programovacího jazyka a bůhví čeho všeho dalšího, protože Vy si jednoduše můžete eshop pronajmout. E-shopy k pronájmu nabízí třeba společnost Pixolo, která patří mezi lídry na trhu informačních technologií. Lidé z Pixola dokážou doslova mávnutím kouzelného proutku pro Vás připravit internetový obchod i s vlastním unikátních a moderním webdesignem.

Mezi hlavní výhody této společnosti oproti ostatním je jejich komplexní zaměření na informační technologie, díky čemuž Vám zařídí vše od instalace, správy, grafického návrhu, reklamy apod.

Ve stručnosti pro Vás nabízí:

  • Bezkonkurenční cenu e-shopu od 190 Kč/ měsíc
  • Plnou verzi na 15 dní zdarma na vyzkoušení
  • Vše připraví rychle a snadno podle vašich představ
  • Připraví pro Vás profesionální design na přání
  • Zajistí plnou technickou podporu
  • Navíc, dostanete facebookový obchod zdarma

Pronájem e-shopu pro Vás znamená přenechání technických záležitostí lidem, kteří jim rozumí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..