Pražská autopůjčovna, která nabízí užitečné doplňkové služby

Určitě znáte slogan z Básníků, že “jediné auto, které Vám nezestárne, je auto, které nemáte”, které je více než pravdivé, avšak z praxe je více než jasné, že se tímto sloganem moc lidí neřídí, přesto všechno čas od času, každý z řidičů občas potřebuje nějaké to auto půjčit. Aby jste byli se zápůjčkou spokojení, je potřeba vědět, kde si auto půjčit.

Je jedno, jestli se Vám rozbilo auto, někdo Vám jej odcizil, nebo jste na místě, kde své auto nemáte, prostě pokud potřebujete půjčit auto, určitě neuděláte chybu, kdy si zapůjčíte auto od autopůjčovny Czechocar, která působí nejen na území hlavního města Prahy, ale i na dalších 77 místech po celé republice a dokonce i v dalších zemích EU jako je Německo, Rakousko apod. Automobil dokonce i řidičem a libovolnou výbavou si můžete jednoduše objednat v bohatém on-line objednávkovém formuláři, ve kterém si vyberete místo zapůjčení a dokonce i místo vrácení, takže nemusíte auto vracet na místo, kde jste si jej zapůjčili. Vybere si zkrátka úplně každý. Výborné na objednávkovém formuláři je také to, že ihned vidíte, kolik za co zaplatíte. Pokud Vás zajímá, jaká auta si lze zapůjčit, nezbývá než odpovědět, že jsou k dispozici jak obyčejná ekonomická auta (Chevrolet Spark 0.8), přes střední třídu (Škoda Octavia 1.6 AT), a dokonce i velmi luxusní automobily značky Mercedes třídy S a E. Nabídka autopůjčovny je skutečně velmi široká.

Autopůjčovna Czechocar nezajišťuje pouze služby klasické autopůjčovny, ale i třeba transfery na letiště, Luxury full service, což jsou vyhlídkové, obchodní, manažerské, okružní jízdy, zkrátka dopravní služby na klíč. Z dalších služeb nabízí službu Double Rent, která Vám zajistí ubytování v atraktivních lokalitách Prahy, a mnohé další.

Pokud jste držiteli kreditních karet Citibank Classic Card, nebo Gold Card, můžete dostat díky exkluzivní smlouvě se zmiňovanou bankou slevu ve výši až 25% na služby Internetu Easy Rent, která se rozhodně neodmítá. Mimo to, pokud vymalujete omalovánky, které najdete na stránkách a při vyzvednutí auta je předložíte vymalované, dostanete slevu 10% z ceny pronájmu.

Autopůjčovna Czechocar je známá zavedená půjčovna aut, která si zakládá na špičkových komplexních službách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..