Průmyslové jeřáby JASS

Přestože se pořádně stále neví, jak mohly být postavené pyramidy, jedno je jasné, biče a lidskou sílu naradily nejrůznější druhy jeřábů, které jsou schopny zvednout a přemístit i mnoho tunové předměty. Jednou z českých firem specializujících se na stavbu především mostových a portálových jeřábů je firma JASS a.s. z Dvora Králové.

Firma JASS a.s. patří nejen k předním výrobcům jeřábové technologie, ale i skladových stohovačů, které Vám umožní efektivně bez přítomnosti vazačů ukládat hutní materiál s minimalizací skladových prostorů při současném zajištění dokonalé přehlednosti.

Aby portfolio nabízených služeb bylo kompletní a vy tak nemuseli nic dalšího řešit, nabízí firma JASS a.s. i pravidelný servis, opravy, revize a školení obsluhy u veškerých svých produktů, díky čemuž se tato firma stává naprosto ideálním partnerem pro profesionály.

Mostové a portálové jeřáby

Na zakázku pro Vás vyrobí mostové nebo portálové jeřáby s nosností do 80 tun, rozpětím až 32 m, s plynulou pojezdovou rychlostí minimalizující rozkývání břemene v jedno nebo dvou nosníkovém provedení s délkou až 18 metrů, respektive dle požadavku klienta. K výrobě jeřábů se používají válcované profily IPE, HEA, HEB nebo prostorové svařence z plechů a válcovaných profilů.

Sloupové a konzolové otočné jeřáby

Vyrobit lze na zakázku i otočné jeřáby sloupové, které jsou montované na betonový základ, nebo otočné jeřáby konzolové, přichycené k ocelovým nebo železobetonovým sloupům v hale. Mezi technické vlastnosti těchto jeřábů patří nosnost do 5 tun, výška zdvihu do 7 m, což vyhoví pro většinu aplikaci.

Veškeré dodávané prvky pro stavbu jeřábů a skladových stohovačů zajišťující vysokou spolehlivost a komfort obsluhy jsou od německé firmy SWF Krantechnik GmbH Mannheim.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..