Skákání na trampolínách není dle nejnovějších výzkumů jen zábavné, ale i velmi zdravé

Chcete si pořádně protáhnout tělo a přitom se u toho pobavit a nevíte jak? Dle nejnovějších studií v NASA se zjistilo, že skákání na trampolínách je velmi dobré pro celé tělo, čehož je dosaženo díky dokonalému rozproudění krve a lymfy.

Ještě před nedávnem by nikoho ani nenapadlo, že poskakování na trampolíně může být tak moc prospěšné nejen pro naše tělo, ale i psychiku. Dnes to již díky výzkumníkům z vesmírného střediska NASA víme. Skákání má velmi pozitivní vliv na naší psychiku, protože je to prostě a jednoduše velmi zábavné. Konec konců koho by nebavilo poletování i několik málo metrů nad zemí a všelijaké různé pohybové kreace, které lze na trampolíně vymyslet.

Skákáním na trampolíně se Vám nejen zlepší nálada, ale dojde i k zapojení všech svalů v těle, rozproudění krve a lymfy, čímž dojde k podpoření odplavování toxických látek z těla.

Velká výhoda u cvičení na trampolíně je ta, že se hodí doslova pro všechny věkové kategorie, takže pokud to vaše zdraví dovoluje a máte-li si kam trampolínu umístit, vyzkoušejte jí a uvidíte, že po čase se začnou dostavovat výsledky.

Pokud se bojíte, že “uletíte” někam pryč z trampolíny, pak se není čeho bát, protože se k nim dá dokoupit bezpečnostní síť, která Vás zachytí.

Pokud chcete vyzkoušet cvičení na trampolíně, pak můžete začít na stránkách Světa Trampolín, kde naleznete širokou nabídku nejběžnějších trampolín mnoha rozměrů (od 1,5m do 5,25m průměru) určených převážně pro domácí použití. Najdete zde i výběr trampolíny s ochrannou sítí a různé náhradní díly a doplňky pro lepší a bezpečnější skákání jako  je ochrana pružin, žebřík, zabezpečení proti větru, plachta na přikrytí, horní síť a další.

Všechny nabízené produkty, splňují normy certifikátu TÜV a SÜV. Navíc je u všech trampolín dodávaný certifikát nosnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..