Samolepky na zeď jsou výborný interiérový doplněk, vhodný do každé místnosti, dostupný pro každého

Díky moderním technologiím se na trh v poslední době čím dál více derou samolepky na zeď, které zajisté nahradí klasické papírové tapety, které sundávat a lepit bylo vždy utrpení pro celou rodinu. Zatím co, samolepky na zeď  na rozdíl od tapet se dají snadno nanášet na zeď a časem, až je budete chtít sundat, jí rozhodně nezničí.

Každý chce bydlet v pěkném bytě, který bude mít svou vlastní osobnost a jedinečnost, díky které se budete cítit v pohodě a bezpečí. Díky moderním samolepkám na zeď se Vám podaří velmi snadno za rozumné peníze udělat z Vašeho bytu, kanceláře, nebo třeba i veřejných prostor místo, které se rázem promění v moderní a pěkné prostory.

Co to je samolepka na zeď?

Samolepku za zeď si můžete představit jako určitou formu tapety, která však není z papíru, ale z plastové fólie, která se bez lepení snadno a rychle nanáší na zeď, jednoduchým přimáčknutím fólie ke zdi. Samolepky se vyrábí v různých velikostech a s nejrůznějšími motivy. Mezi velmi oblíbené patří japonské, přírodní, zvířecí motivy, pěkné jsou také samolepky bublin.

Přestože samotné nanesení fólie na zeď je snadné, je třeba dodržet určitá pravidla před nanesením na zeď. Zaprvé je potřeba si uvědomit, že fólie je z plastu, proto jí rozhodně nedávejte na místa, kde v průběhu roku dochází k velkým teplotním změnám. Mezi takováto místa patří třeba topení, krby, nezateplené plochy apod., protože jinak by pak docházelo k postupné dilataci samolepky, která by se začala pomalu a jistě odlepovat. Přestože jde samolepku znovu nalepit zpět, již nikdy nebude držet tak dobře jako při prvním nalepení.

O tom, že lepení není složité, se můžete přesvědčit na tomto videu.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=eC41vz1VAtA

Kde pořídit samolepky na zeď?

Pokud Vás samolepky na zeď zaujali, pak určitě navštivte web www.tapetyshop.cz, kde naleznete velké množství nejrůznějších levných samolepek, které jsou velmi kvalitní a poslouží Vám jako skvělá dekorace na zeď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..