Kompletní profesionální gastronomická řešení, to je MAVA s.r.o.

Sháníte vybavení do kuchyně, projektanty pro vyprojektování gastronomického zařízení, poradenství v gastronomii, montážní nebo servisní firmu? Pak nehledejte dále, protože firma MAVA spol. s.r.o. Vám nabízí profesionální řešení veškerých Vašich problémů spojených s gastronomií.

Stejně jako i v jiných průmyslových odvětví, i v gastronomii je dobré znát specializované firmy, jakou je na českém trhu zavedená firma MAVA spol. s.r.o., která má pro Vaši kuchyni, nebo jiné stravovací zařízení připravený celý balík profesionálních služeb. V nabídce služeb této firmy naleznete:

  • Poradenství – nejen investorům jsou schopni poradit, vyčíslit kalkulaci nákladů, vybrat nejvhodnější technologii provádět posudky aj. , ale jsou zároveň schopni ve svém školicím středisku zaučit kuchaře, investory i projektanty
  • Projekci – 7 vyškolených projektantů, z nichž má jeden autorizaci ČKAIT, je schopno vyprojektovat jakékoliv gastronomické zařízení přesně podle Vašich požadavků tak, aby byly zachovány veškeré zákony a normy, které je potřeba respektovat při projektování. Díky virtuální technologii vždy budete přesně vědět, jak nové gastronomické zařízení bude vypadat. Při projektování je dbáno na kvalitu, rychlost a přání zákazníka.
  • Prodej – hlavním partnerem této firmy je společnost Elektrolux, jeden z největších výrobců gastronomické technologie na světě, která je majitelem značky Electrolux professional, Zanussi professional, Dito, Therma a Molteni. Díky této kooperaci jsou schopni Vám nabídnout širokou nabídku produktů jako přípravné stroje, nerezový nábytek a vybavení, varnou technologii, konvektomaty a mnohé další důležité vybavení.
  • Montážní a servisní činnosti – veškeré vybavení jsou schopni nejen dodat, ale i zapojit a provést na něm elektro revize a zajištění kompletní servisní činnosti. O vše se stará 5 plně vybavených techniků z oddělení servisu a montáže. Jako jedno z mála zavedli i cyklické preventivní kontroly, při kterých se klade důraz na komplexnost, díky čemuž nekontrolují pouze gastronomické zařízení, ale i veškeré příslušenství, čímž ve výsledku dochází k šetření nákladů a prostojů zákazníka, který díky špičkovému servisu může pracovat 100% pracovního času.

Společnosti MAVA s.r.o. má za celou dobu své působnosti zkušenosti s desítkami nejrůznějších zadání, která během své existence museli řešit, díky tomu mohou dnes nabízet služby na té nejvyšší úrovni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..