Cateringové služby a barmanská show té nejvyšší úrovně, které z Vaší akce udělají něco nezapomenutelného

Každá akce, a je jedno jestli jsou to narozeniny, firemní prezentace, teambuilding, oslavy, rauty, konference, vánoční večírky, plesy, výročí, nebo třeba svatby, vždy je potřeba něco sníst, a přitom se i pobavit. Příprava takové akce je často velmi časově náročná, protože je potřeba zařídit hodně věcí, jako je jídlo, stoly, barmany, hostesky, umělecké skupiny, reklamu, hudbu a mnohé další. Děsivá představa, že?

Catering a vše co k němu patří – na klíč

Určitě si říkáte, že by bylo fajn, kdyby existovala firma, která si tohle vše vezme na sebe a celou oslavu, večírek, párty a cokoliv dalšího spojeného s cateringem a doprovodným programem zařídí. Díky bohu existuje firma, která se Vám o vše kompletně postará a vy se tak budete moci věnovat důležitějším věcem. Tou firmou je firma PiXOLO s.r.o. – cateringové služby.

Mezi nabídku jejich služeb patří zajištění kompletního cateringu, při kterém používají pouze nejkvalitnější suroviny, které si sami shání od nejlepších firem na našem trhu. Díky tomu Vám jsou schopni zajistit to nejluxusnější a nejchutnější co se dá sehnat.

K dobrému občerstvení Vám zajistí krásné barmanky a šikovné barmany, kteří Vám ukáží, co je to skutečná barmanská show. Dokáží zajistit i další doprovodný program. Nejen tedy barmanská show, ale i mobilní casino, karaoke party, fire show, magic show, roadshow a další velmi zajímavé programy patří do jejich širokého portfolia.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=iXjK_-NFJvQ

Pokud tedy hledáte to nejlepší z cateringu, barmanských show, překrásných hostesek, kvalitní zábavy, pak se důvěrou navštivte webové stránky http://www.cateringrauty.cz, kde si můžete vše rychle a snadno domluvit a nechat si zaslat nezávaznou cenovou nabídku od profesionálů s mnoha lety zkušeností z pořádání nejrůznějších akcí pro nejnáročnější zákazníky, mezi které patří různé celebrity.

Zajistit catering, barmanskou show a doprovodný zábavný program lze pro jakoukoliv akci, vše záleží na domluvě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..