Moderní, ekologické a zdravé infrapanely Wellina

Doba pokročila a s ní i stupeň technologického vývoje, díky kterému došlo k vytvoření tzv. infra panelů, které dokáží velmi dobře vytopit i celý dům.

Co je to infrapanel?

Pokud bydlíte v panelovém domě, určitě znáte z koupelen infra zářiče, které se stále i do nových koupelen dávají. Přestože infrapanel funguje na stejném principu, jsou infrapanely technologicky výrazně lepší a pracují s vyšší efektivitou.

Infrapanel vyzařuje sálavé teplo, které neohřívá vzduch, ale předměty, z kterých se následně vzduch ohřeje. Infračervené záření je jednou ze složek slunečního záření, které pro lidi není žádným způsobem nebezpečné. Ba naopak, horské slunce a infra lampy se dodnes stále používají k léčení nachlazení, nemusíte se tedy ničeho obávat.

Díky skutečnosti, že dochází k ohřívání nejprve okolí, ne vzduchu, dojde tak výrazně rychleji k nastolení tzv. tepelné pohody, s využitím menšího množství energie. Zahříváním okolím se myslí i zahřívání zdí, díky čemuž nedochází ke srážení vzdušné vlhkosti na stěnách, následkem čehož nedochází k vytváření plísní na zdi. V momentě, kdy začnete doma vytápět infrapanely, zbavíte se zcela navždy plísně.

Infrapanely se hodí nejen jako vytápění bytu, ale i domu a průmyslových prostor. Zkrátka všude, kde potřebujete ušetřit na energiích. I přesto, že infrapanely jsou používány jako samostatný zdroj tepla, je možné je použít jako doplněk k tepelným čerpadlům, solárním panelům a jiným.

Jak vypadá infrapanel a kde ho sehnat?

Infrapanel je jak sám již název vypovídá ve formě panelu různých velikostí a tvarů, který se stane dokonalou dekorací Vašeho bytu. K dispozici jsou i přenosné infrapanely, které laik od bytové dekorace nemá šanci poznat. Infrapanel se totiž může snadno maskovat jako zrcadlo, tabule, dekorační koule, sloup, regál, sedačka, obraz a další.

Pokud Vás infrapanely zaujaly, pak určitě navštivte stránky obchodního zástupce rakouského originálního sálavého infratopení Wellina rakouského výrobce, společnosti Redwell Manufaktur GmbH. Najdete zde velmi originální panely, které si okamžitě zamilujete. Nenajdete tam pouze infrapanely, ale zároveň i infrasauny, solnou terapii, ukázky realizovaných instalací a mnohé další.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..