Rychle, levně, kvalitně, to jsou fotbalové a hokejové dresy od DDsport

Každý kdo to myslí se sportem vážně, dříve či později bude potřebovat dres, který ponese loga Vašich sponzorů a Vaše jméno, případně číslo. Ať už si na dres dáte, co chcete, stane se Vaší osobní vizitkou, kterou si Vaši fanoušci dříve či později budou vystavovat doma, nebo třeba jen ve Vašem klubu. Tak či tak, dres musí být perfektní, protože když bude perfektní, dodá Vám sebejistotu a pocit profesionality, který Vám může dopomoci k lepším výsledkům stimulací Vaší psychiky.

DDsport – trefa do černého

DDsport je jedním z předních českých výrobců dresů pro sporty, hasiče, paintball a rugby. Nejvíce jsou však specializovaní na fotbalové dresy a trenýrky, a také motokrosové a hokejové dresy. Všechny dresy a jejich doplňky jsou zpracovávány nejmodernější technologií sublimace, sítotisku a tzv. flock metody.

Sublimační tisk spočívá nanesení sublimačního barviva na povrch látky použitím tepelného lisu při nastavení určité teploty, času a tlaku. Tato metoda je dostačující pro naprostou většinu dresů – sportů, ideální je pro fotbalové dresy.

Sítotiskem se potiskují dresy, které vyrobené předbarvených materiálů, v principu jde o protlačování barvy pomocí těrky skrz propustnou sítotiskovou matrici.

Poslední technologie tisku tzv. flock spočívá v natištění disperzního lepidla (husté bílé lepidlo, které po zaschnutí zprůsvitní), na potiskovaný předmět plošným sítotiskem.

Díky mnoholeté tradici mají v DDsport rozsáhlou databázi nejrůznějších dresů, avšak, pokud chcete, na přání Vám zhotoví jakýkoliv motiv, který chcete. Pokud budete chtít, pomohou Vám s návrhem profesionální grafici, za které nemusíte nic připlácet, když si objednáte více jak pět dresů. Na dresy lze umístit jakékoliv loga, čísla hráčů a jména, za které nic nepřiplácíte. Vše bude vyrobeno velmi rychle a o celém procesu zpracování budete pravidelně informováni.

Vyrobit lze všechny velikosti dresů od nejmenších po největší, pro všechny úrovně soutěže a věkové kategorie, které jsou vyráběny z nejmodernějších polyesterových materiálů zajišťující rychlý odvod vlhkosti a dostatečné větrání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..