Nebankovní americká půjčka na cokoliv od VITACREDIT

Potřebujete peníze na něco, na co Vám banka nechce půjčit peníze? Třeba na podnikání, koupi auta, dovolenou, operaci, vyřízení exekuce, rekonstrukci bytu, zkrátka na něco, co banka odmítá? Není nic jednoduššího, než si zažádat o nebankovní americkou hypotéku.

Nebankovní americká hypotéka? Co to je?

Nebankovní znamená, že peníze půjčuje společnost, která není vedená jako banka a americká znamená, že se jedná o půjčku na cokoliv. Běžně se rozlišují půjčky na bydlení, auta, školu, podnikání apod., podle čehož se určuje výše úroku a délka splácení  avšak u této formy půjčky je jen a jen na Vás, co s penězi uděláte.  Hypotéka pak znamená to, že ručíte nemovitostí, která nemusí být ve Vašem vlastnictví.

Hypotéka se poskytuje na částky vyšší než 50.000,-kč na dobu od 12 do 120 měsíců. Splácení probíhá tak, že nejdříve splácíte úroky a až s poslední splátkou se splácí celá jistina americké hypotéky. Hypotéku si můžete vzít i na již zadlužený dům, avšak pozor, zadlužení nesmí přesáhnout 70% hodnoty nemovitosti. Půjčit si můžete do zástavní hodnoty domu.

Chci využít americké hypotéky, co je k tomu potřeba?

Pokud chcete využít této formy hypotéky, pak jediné co potřebujete je občanský průkaz a list vlastníka nemovitosti. Nic víc nepotřebujete, ani výpis z rejstříku dlužníků a dokonce ani prokázání trvalého příjmu. Samozřejmě je potřeba, aby Vám bylo více jak 18 let.

Kde americkou hypotéku lze získat?

Hypotéku lze snadno získat na stránkách společnosti VITACREDIT, kde stačí vyplnit jednoduchý on-line formulář, na základě čehož Vás pak bude kontaktovat obchodník pro domluvení dalšího postupu.

Vita Úvěr Nemovitost, a Vita Úvěr Flexi

Společnost VITACREDIT pro Vás připravila dva druhy americké hypotéky. Jedna se jmenuje Vita Úvěr Nemovitost a jedná se klasickou americkou hypotéku, kdy si můžete půjčit od 50.000,-Kč výše na 12 – 120 měsíců. Druhá se jmenuje Vita Úvěr Flexi. Zde minimální výše hypotéky je 100.000,-Kč na dobu 6 – 12 měsíců. Platba v tomto případě probíhá pouze převodem na účet.

Pokud potřebujete půjčit menší částku (4 – 50.000,-Kč), pak zkuste využít neúčelové Smart půjčky, která se dá vyřídit kompletně přes internet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..