Buďte cool i když není zrovna teplo. S mikinou s vlastním potiskem budete vždy hvězdy

Všichni asi moc dobře víte, že se dá objednat potisk trička, avšak už jen málokdo ví, že se dá potisknout i mikina. Pro ty z Vás, kdo neví o co jde, dodám jen tolik, že jde na tričko i mikiny nejrůznějších barev, tvarů i velikostí natisknou obrázek dle přání. Potisk mikiny je dobrý dárek nejen pro mladé lidi, kteří chtějí být cool a sebejistí, ale i pro lidi, kteří chtějí nějak třeba projevit svou náklonnost k druhému.

Pro všechny věkové kategorie lidí, kteří se chtějí odlišit

Být jiný, být zábavný, být originální, být vidět, být sám sebou….. To a mnohé další můžete dosáhnout pokud budete mít odvahu vyzkoušet něco jiného, než konvenční zaběhlé produkty, které nosí kromě Vás dalších několik miliónů lidí na celé planetě.

Pro mladé lidi – ukažte profesorům vtipnou formou, co si o nich myslíte.

Pro pracující – oživte upadající vztah s Vaší drahou polovičkou, fotkou protějšku na mikině.

Pro starší – nepamatujete si cestu domů, tak si jí vytiskněte na mikinu. Oživte své nudné okolí třeba obrázkovým hlavolamem na mikině.

Pro sportovce – odlište svůj tým od ostatních mikinou, která jim dá jasně najevo, že proti Vám nemají šanci.

Pro obchodníky – dejte zákazníkům jako dárek mikinu s Vaším logem. Zákazník na Vás pak jen tak nezapomene.

Pro všechny – mikina s potiskem je perfektní dárek pro každého.

S potiskem mikiny, trička nebo i tílka Vám pomůžou na známém pražském webu Triko4U, kde naleznete desítky připravených návrhů a formulář, kde si můžete sestavit potisk dle Vašeho přání. Sestavit si mikiny s potiskem je snadné a zvládne jej úplně každý. No a pokud si nebudete s něčím jistí, grafici rádi Vám poradí a pomohou. Mikinu můžete mít v nejrůznějších barvách a na ní si nechat natisknout co si budete přát.

Tisk je prováděn na kvalitní trika značky Sol´s, mikiny značky B&C nejrůznějších velikostí. Obě značky jsou specializované na reklamních potisk. Cena dopravy je stanovená na 150,-Kč, nebo si můžete objednávku vyzvednout v Praze 10, Hyacintová 10. Vyhotovení tisku a odeslání trvá zhruba 7 – 14 dní od objednávky. Pokud je zboží skladem, je obvykle expedováno do 5 dnů.

Navíc k nové objednávce dostanete dárek zdarma. Nebuďte šedé obyčejné myši a objednejte si potisk mikiny, trička nebo tílka od firmy Triko4U.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..