Chcete kreditní kartu bez nutnosti potvrzení příjmu sjednanou online? Se Citibank je to hračka

Čas od času, každý občas potřebuje nějak finančně založit a protože ty nejhorší půjčky jsou od přátel a často i rodiny, je dobré mít v záloze jiný zdroj peněz. Jedním z nejoblíbenějších je použití kreditní karty.

Co je to kreditní karta

Kreditní karta je platební karta, na které je nastavený úvěrový limit. Laicky řečeno, dostanete na kartu od banky peníze, třeba 20.000,-Kč, a ty si můžete v případě potřeby vypůjčit. Samozřejmě, že je potřeba peníze pak vrátit. To probíhá většinou plně automaticky strháváním peněz z Vašeho běžného účtu. Kreditní karta má svůj separátní účet, na kterém můžete přes internet vidět, jak na tom s úvěrem jste. Pokud si peníze půjčíte, pak máte zpravidla 45 dní na vrácení peněz bez placení úroků.

Výhody Citi kreditní karty

 • máte peníze kdykoliv když je potřebujete
 • kreditní kartou lze platit u obchodníka
 • můžete vybírat z bankomatu hotovost
 • ke kartě můžete dostat až 55 dní bezúročné období
 • vybrat si můžete až z 5 tipů kreditních karet
 • Citibank vrací z každého nákupu 2%, díky čemuž můžete ušetřit až 2.000,-Kč měsíčně
 • dostáváte slevu až 25% na zboží a služby u partnerů programu Citi Club
 • a mnohé další, vše záleží na tipu kreditní karty, kterou si vyberete

Nevýhody

Kreditní karty obecně mají asi dvě hlavní nevýhody. Jednak se na výběry z bankomatů nevztahuje bezúročné období a pak taky mají poměrně velké úroky, kterých se nemusíte bát, pokud budete kartu používat jen jako nouzové řešení.

Kreditní karty Citibank

Citibank má pro Vás připravené následující Citikarty.

 • Kreditní karta Citi Life – z každého nákupu dostanete 2% zpět na účet, můžete využívat výhody Citi Clubu, dostanete celkem 4 dodatkové karty pro vaše blízké navíc pokud do 30 dnů po zřízení karty alespoň jednou zaplatíte, dostanete bonus 250,-Kč – Extra Citi Life Prémie.
 • Citi kreditní karta Classic, Shopping a Gold – mezinárodní platební karta s limitem až ve výši trojnásobku Vašeho příjmu, ke kartě dostanete bezúročné období až 55 dní, zdarma dostanete, výpisy, internetové bankovnictví a nepřetržitou podporu.
 • O2 Citi karta – kreditní karta s maximálním zabezpečením, sleva 10% plus navíc speciální sleva dalších 10% po dobu prvních 6 měsíců od vydání karty na všechny služby společnosti Telefónica O2, můžete si nastavit flexibilní měsíční splátky bez nutnosti zakládat běžný účet.
 • Citi ČSA kreditní karta – první MasterCard World karta na českém trhu, karta patří mezi nejprestižnější karty, ke kartě získáváte rodinné cestovní pojištění a navíc, za každých 100,- Kč, které s kartou zaplatíte nebo vyberete z bankomatu získáváte zdarma 4 míle do věrnostního programu OK Plus Českých aerolinií, díky čemuž můžete časem získat celý let zdarma.
 • Shell MasterCard od Citibank – z každého nákupu pohonných hmot u čerpací stanice Shell v ČR získáváte zpět 5% bonus. Z ostatních nákupů po ČR i v zahraničí získáváte zpět 0,5% ze zaplacené částky, ke kartě dostanete 2 další stejné kreditní pro vaše blízké.

Každá z kreditních karet zde uvedených má samozřejmě ještě další výhody, o kterých se můžete informovat zde na stránkách KreditníKartaOnline.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..