Sháníte hypotéku, nebo se chcete pojistit? Zkuste Kladenské Hy-Po.cz

Žijeme ve složité době, ve finančním krizovém mezidobí, kdy zatímco jedna krize doznívá, žene se na nás další. Nikdo přesně neví, jak velká a jestli vůbec bude, avšak co se ví jistě, svět je na tom po finanční stránce zatím stále neusazený, plný výkyvů a nejistot.

Na všem špatném se dá najít něco dobrého

Na stále doznívající krizi je dobré to, že díky výraznému poklesu zájmu o nemovitosti došlo k jejich cenovému poklesu na velmi příznivou úroveň. V současnosti si i v hlavním městě můžete pořídit pěkný byt za peníze, za které byste si jej před krizí těžko pořídili. Navíc banky ve snaze oživit trh s nemovitostmi snížili dost vysoké nároky na bonitu klientů, takže po delší době konečně má normální člověk šanci na dosažení hypotečního úvěru s pěkným úrokem.

Pokud  jste právě na rozcestí a rozhodujete se, jestli zkusit jít do vlastního, což se Vám hlavně v důchodu vrátí tisíckrát na nízkých nákladech na živobytí, pak zkuste na stránkách Hy-Po.cz kontaktovat paní Ing. Matějovičovou, která zastupuje Hypoteční banku, která patří mezi nejoblíbenější hypoteční banky u nás.

Nevěříte? Z vlastní zkušenosti vím, že je skutečně jedna z mála hypotečních bank, které jsou ochotné jít s Vámi do koupě družstevního bytu, který se dá pořídit díky předhypotečnímu úvěru, který po převedení do osobního vlastnictví přechází na klasický hypoteční úvěr. Právě díky předhypotéce jsme pořídili krásný velký byt na Kladně za velmi pěknou cenu.

Pojistit se je v době krize nutností

Pokud nejste zastánci pojištění a myslíte si, že je to jen vyhazování peněz oknem, pak bohužel nemáte pravdu. Obzvláště v době po krizi, kdy stále můžete snadno přijít o práci, je pojištění nutností. Co tím myslím? Představte si, že Vás vyhodí z práce a budete bez finančních prostředků, způsobíte někomu nějakou škodu, což je otázka krátké nepozornosti a máte o zábavu s exekutorským úřadem za nedlouhou dobu postaráno. Když budete pojištění, nebude finanční dopad na Vás tak drtivý. Už chápete? Stát se může cokoliv. Čelit životním komplikacím Vám pomůže například Česká pojišťovna, která patří mezi nejrozšířenější u nás v České republice.

Například havarijní pojištění je asi nejlepší mít u České pojišťovny. Proč? Jednoduše, protože ho u ní má hodně lidí. Uvedu příklad ze života. Před měsícem jsem měl drobnou nehodu s autem, byla to je drobnost v podobě poškrábaného laku, avšak jednalo se o služební auto, takže se musel udělat zápis z nehody atd. Byl jsem z nehody dost rozladěný, avšak jak se mi ulevilo, když řidič firemního auta, které jsem ťuknul vyndal zelenou kartu od České pojišťovny. Nehodu jsem následně přes internet ohlásil a vše se vyřešilo jednoduše a bez komplikací. Atd.. dalo se by na toto téma vyprávět dlouhé hodiny.

Takže nebuďte hloupí a zbytečně neriskujte a pojistěte se u České pojišťovny. Prvním dobrým krokem, jak dosáhnout pojištění je navštívení stránek Hy-Po.cz a jednání si schůzky v Kladně, nebo i jinde s paní Matějovičovou, která Vám ráda se vším pomůže a poradí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..