Soutěž o kvalitní gril Weber a spoustu hodnotných cen

Léto je tu, s ním i čas na grilování, které se u nás stává v poslední době hodně populární, nejen protože v televizi běží nový pořad “Šéf na grilu”, v kterém výborný kuchař a skvělý bavič Zdeněk Polreich radí jak grilovat tak, aby grilování nebylo jen prosté opečení masa na grilu, ale i proto, protože, Češi jsou zkrátka národem, který rád opéká nejrůznější pochutiny na dříve tolik oblíbeném ohníčku, který dnes nahradil gril, který umožňuje vytvářet mnohem zajímavější chutné pokrmy.

Máte rádi grilování? Zapojte se do soutěže o hodnotné ceny

Češi jsou národ kutilů a milovníků dobrého jídla. Pokud právě vy patříte mezi ty správné kuchtíky, kteří rádi grilují a baví se s přáteli, pak se zkuste zapojit do soutěže s grily Weber. Pokud tyto grily neznáte, pak věřte, že se jedná o velmi kvalitní grily, jejichž kvalitu oceníte ihned, jakmile je poprvé uvidíte. Nejsou to totiž žádné naohýbané plechy “Made i china”, které se prodávají za 500,- Kč v diskontech, ale vysoce kvalitní kovové grily, které Vám budou sloužit celý život.

Takže na další grilování, které nemusí nutně probíhat na grilu Weber, si s sebou vezměte foťák, partu fajn lidí a nafoťte Vaše dílo spolu s přáteli. Tu nejlepší, nejvtipnější fotku, kterou uděláte, nahrajte na Facebookové stránky soutěže. Pak je vše na ostatních lidech z Facebooku, kteří budou Vaší fotografii hodnotit. Hodnotit fotografie může každý, takže neváhejte k soutěži přizvat své kamarády, kteří Vás mohou podpořit a přiblížit Vás tak k hlavní výhře, kvalitnímu grilu Weber, který se stane pýchou Vašich zahradních grilovacích slavností.

Soutěž o gril probíhá od 17.6. do 17.8.2011. Více informací naleznete na stránkách VšeoGrilování.cz

Pár rad, jak uspět v soutěži

  • předně zkuste grilovat něco originálního, nebo podle originálního způsobu
  • snažte se, aby fotografie byla vtipná, legrační, bláznivá
  • dejte si na kvalitě fotografie záležet, i když na druhou stranu, není nad povedenou momentku
  • inspirujte se na Facebooku, kde již nějaké fotografie najdete
  • inspiraci zkuste najít v pořadu TV Prima Šéf na grilu, kde najdete spoustu kvalitních a originálních receptů na grilování

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..